Autko rodzinne dla kobiety do 10 tys duże z bagażnikiem na wózek ekono

Autko rodzinne dla kobiety do 10 tys duże z bagażnikiem na wózek ekono

06 Paź 2017, 11:26

Witam Automaniacy :)
Poszukuję ekonomicznego autka dla mojej rodziny. Głównie jeździć będę nim ja z moją prawie 3 miesięczną córą. Myślałam o jakimś Minivanie, coś w stylu Ford Galaxy, Touran lub Sharan. To są takie moje typy na chłodno. Lubię autka typu combi. Biorę pod uwagę tylko 5-cio drzwiowe modele. Planuję czasem dalekie podróże, stąd autko ekonomiczne jest dla mnie priorytetem. To będzie moje drugie autko w życiu. Dodam, że nie mam zbytnio pojęcia jaki samochód byłby dla mnie najlepszy, dlatego bardzo proszę o porady. Mój budżet to 10 tys.
nirkya123
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 12 2008
Auto: nie mam

Re: Autko rodzinne dla kobiety do 10 tys duże z bagażnikiem na wózek ekono

06 Paź 2017, 12:11

Mieliśmy Volvo V70 ze słynnym 2.5 TDI - samochód niezawodny, komfortowy i bardzo wygodny, w tym budżecie do kupienia :ok:
martusiek
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 07 10 1997
Przebieg/rok: 37tys. km
Auto: BMW E38
Silnik: 3.0D
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Monterey Car Week - 12 aut obok których nie można przejść obojętnie Monterey Car Week - 12 aut obok których nie można przejść obojętnie
    Palące kalifornijskie słońce, tłumy koneserów najlepszej motoryzacji i setki wyjątkowych, niespotykanych samochodów, wartych niejednokrotnie miliony dolarów – właśnie takie jest słynne Pebble Beach ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Samochody Porsce Roadster
      Volvo XC60 T6 Drive-E wersja Platinum, bok
      Audi RS6 2
      Polski off-road