Auto dla początkującego - do 7k

Auto dla początkującego - do 7k

15 Mar 2013, 00:02

Jestem na kupnie mojego pierwszego samochodu. Mam do dyspozycji maksymalnie 7000. Auto potrzebne jest mi tylko do poruszania się po mieście (ok. 25 km/dzien).

Zależy mi na tym żeby jak najmniej włożyć w nie po kupnie i co oczywiste zeby jak najmniej palił. Chce zaoszczedzic na dodatkach czyli np. klimatyzacji, dużym bagażniku itp. Satysfakcjonuje mnie auto średniej wielkości.
luki119
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: Auto dla początkującego - do 7k

15 Mar 2013, 07:19

[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

Re: Auto dla początkującego - do 7k

16 Mar 2013, 09:32

Były już podobne wątki na forum,proponuję przejrzeć i przedstawić kilak modeli. Ze swojej strony mogę zaproponować Fiata Brave z lpg,będzie to ekonomiczny samochód oraz przyzwoicie wyposażony.
ZmienOlej
Początkujący

Prawo jazdy od: 01 01 1991
Auto: BMW M3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Włącz kierunkowskaz przed wyprzedzaniem lub skrętem Włącz kierunkowskaz przed wyprzedzaniem lub skrętem
    Według "Europejskiego barometru odpowiedzialnej jazdy 2015", aż 44% polskich kierowców zapomina włączyć kierunkowskaz przed wyprzedzaniem lub skrętem. Tymczasem to niezbędny element bezpiecznej jazdy, dzięki któremu ...
    Nagroda Nagroda "Design Trophy" dla Audi A3 i A1 Sportback
    W plebiscycie "Auto Trophy 2013", dwa modele marki Audi bezkonkurencyjnie pokonały rywali. Prawie 31 procent, spośród ponad 24 tysięcy biorących w nim udział czytelników niemieckiego magazynu Auto Zeitung, w ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light
      MINI Clubman Bond Street, tył