Auto dla studenta 3-4tys + LPG

Re: Auto dla studenta 3-4tys + LPG

14 Sie 2016, 22:35

OrionFS napisał(a): w internecie często widzę że ludzie naśmiewają się z niektórych konkretnych typów samochodów, np. Passat w TDI, Golf czy właśnie Lanos. Dlaczego Lanos ma taką "reputację"?
wszystko przez mit grupy docelowej :wink: DU uchodzą za auta mało prestiżowe (stąd stwierdzenie "kalafior na masce"), dla dziadka - działkowca czy innego kapelusznika
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

17 Sie 2016, 17:35

Dzięki za wyjaśnienie Mike.

Strasznie uciekają te oferty - dzwoniłem wtedy tego samego dnia po tego Lanosa SX, i dowiedziałem się że już został sprzedany!

[link wygasł]
[link wygasł]

Lanos 1.5 i Astra classic. Coś mi się wydaje że ta Astra jest podejrzanie tania jak na takie wyposażenie, ale nie znam się - co myślicie?
Edit - Lanos chyba odpadnie... nie przeboleję braku prędkościomierza w swoim 1szym samochodzie. Chyba że wezmę też to! [link wygasł]
OrionFS
Nowicjusz

Auto: Nie mam

17 Sie 2016, 18:06

Lanos miał coś z tyłem i te plastiki w środku.. :roll:
Astra co tu dużo powiedzieć po dwóch zdjęciach.. :roll: błąd w mocy,ktoś wpisał kw zamiast km,ten silnik ma 75km.

zerknij na te:
[link wygasł] - kolega mike jest z Zawiercia więc może mógłby obejrzeć albo zna auto.
[link wygasł] - jest nawet klima.
[link wygasł] - dość konkretny opis.
[link wygasł] - co prawda stary ale póżniej będzie to dobra baza na zabytek.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

17 Sie 2016, 18:21

Dzięki za propozycje! Po czym poznałeś że Lanos miał coś z tyłem? To go dyskwalifikuje?

Dzięki za Lanosa z Zawiercia, widzę nawet że od razu ma jeden z tych podobno nielicznych obrotomierzy. @mike, znasz może tą ofertę?

Cordoba jest dla mnie trochę za daleko żeby samemu sprawdzić :(
OrionFS
Nowicjusz

17 Sie 2016, 19:22

Ma nierówne szczeliny między klapą a błotnikami tylnymi.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

17 Sie 2016, 22:32

Barol napisał(a):http://olx.pl/oferta/okazja-super-lanos ... 0d6744688b - kolega mike jest z Zawiercia więc może mógłby obejrzeć albo zna aut
u mnie po mieście jeździ trochę Lanosów, ale tego nie kojarzę, oferta chyba z jednej z podzawierciańskich wiosek.

Wygląda bardzo ładnie, ale coś mi się wydaje, że babeczka handluje - pisałem podobne treściowo ogłoszenia pracując w komisie :mrgreen:
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły
    Zmiana pory roku wymaga od kierowców dostosowania do nowych warunków jazdy. Wyzwania dla prowadzących auta związane z jesienią to m.in. liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły. Pamiętajmy ...
    Wymiana filtra powietrza - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady] Wymiana filtra powietrza - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady]
    Jak wymienić filtr powietrza w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC 140KM modelu produkowanym w latach 2006 - 2011? Wymiana filtra powietrza w tym modelu jest prosta i każdy sobie z nią poradzi bez problemu . Wystarczy ...

• Re: Auto dla studenta 3-4tys + LPG

19 Sie 2016, 13:03

Cóż - wczoraj dzwoniłem umówić się na obejrzenie Lanosa, ale już sprzedany - kolejny sprzedawca który nie zdjął ogłoszenia.

Dlatego teraz sprawdzam nowe ogłoszenia jak szybko się da. Pojawił się 3 godziny temu taki megane: [link wygasł]

Z rzeczy jakie ja mogę zauważyć to krótka butla do 2019, no i brak zdjęć wnętrza ale już zadzwoniłem i poprosiłem o nie - powinny być jutro.
    OrionFS
    Nowicjusz

19 Sie 2016, 16:42

Ładnie się prezentuje,obejrzyj.
    Barol
    Awatar użytkownika

19 Sie 2016, 17:11

Dzwoniłem do niego teraz - chyba handlarz, bo mówi że ma ją drugi tydzień, a wcześniej sprzedawał Clio... :/

Skoro już i tak miałem jechać do Zawiercia to mogę obejrzeć tamtego Lanosa [link wygasł] z postu Barola. Zadzwoniłem teraz pod numer, obecny właściciel używa go 6 miesięcy i kupił go od kobiety z opisu.
    Ostatnio edytowany przez OrionFS, 19 Sie 2016, 17:24, edytowano w sumie 1 raz
    OrionFS
    Nowicjusz

19 Sie 2016, 17:24

Ogłoszenie już nawet nieaktualne :mrgreen:

Pod nosem masz ładnego Golfa [link wygasł] tylko stary gaz :/
    Astra [link wygasł]
    Audi 80 [link wygasł] tylko przydała by mu się porządna polerka lakieru.
    Astra [link wygasł] - już wcześniej wrzucałem.
    Golf III [link wygasł]
    Barol
    Awatar użytkownika

• Warto przeczytać
    • X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska
      Lexus CT 200h F-Sport - tył
      Nissan Juke 5 origami vs Nissan Juke 5