Auto do 10 000

Auto do 10 000

21 Gru 2014, 19:32

Witam poszukuję auta do 10 000 zł, miałem wcześniej lagunę II w hatchback'u i w sumie nieźle to wyglądało i wygodnie się jeździło, i nic więcej, auto nie musi być jakoś super ekonomiczne, ale też nie chcę pijaka. Przyglądałem się Astrze G bertone 2.0 T ale nie mogę znaleźć jakiś konkretnych informacji na temat tego silnika, w sumie jakbym znalazł fajny egzemplarz to i bym się skusił na golfa III Gti, ale wydaje mi się że te silniki trochę za dużo spalają w porównaniu do osiągów, Hondy niestety odpadają, silniki mają fajne ale civic za mały za brzydki, a accord z tego co mi się wydaje ma za drogie części ( co dla mnie jest większym priorytetem niż spalanie, samochód ma być tani w ew. naprawie) preferuję benzyniaki
GrubyWariat
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Auto do 10 000

21 Gru 2014, 19:43

Civic mały ale Golf to już nie? 8)
Ode mnie Cougar i 406 coupe.
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

Re: Auto do 10 000

21 Gru 2014, 19:49

Golfem jechałem normalnie, w Civicu ledwo mi się nogi mieściły, i civic nisko siedzi także jakbym kiedyś musiał gdzieś matkę zawieść to byłby problem
GrubyWariat
Obserwowany

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Autobusy specjalne Autobusy specjalne
    Autobusy są stosunkowo rzadko poddawane adaptacjom i wykorzystywane do innych niż tradycyjne zastosowań. Niemniej jednak czasami, szczególnie ze względu na duże wymiary nadwozi oraz wyższy niż w samochodach ciężarowych ...
    Szukasz samochodu do XXX zł? Przeczytaj koniecznie! Szukasz samochodu do XXX zł? Przeczytaj koniecznie!
    Jesteś na tym forum pierwszy raz? Szukasz porady co kupić do wybranej przez Ciebie kwoty? Użyj wyszukiwarki! Może znalazła się już odpowiedź na dręczące Ciebie pytanie, a Ty zaoszczędzisz swój czas! Dbaj o forum i ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Subaru Impreza STI
      MINI Clubman Bond Street, tył