Auto do 10-15 tyś

Auto do 10-15 tyś

18 Lis 2017, 11:37

Dzień dobry wszystkim :)

tak jak w opisie poszukuję samochodu do 10-15 tyś zł .
Najlepiej coś w nadwoziu coupe ale rozważam też sedana albo hatchbacka
paliwo : najlepiej benzyna ew diesel - co do gazu mam niemiłe wspomnienia więc chciałbym pominąć takie rozwiązanie.
Auto ma być głównie używane w mieście - czasami wypady za miasto, dziennie raczej więcej niż 50-60 km nie będzie robione.

Samochód nie jest mi potrzebny na gwałt więc mogę spokojnie 3-4 miesiące poczekać z zakupem.

Zastanawiałem się nad hyundaiem coupe gk/ astrą H ew focusem mk2 /
widziałem również w tej cenie A3 ale niestety miałem bardzo nieprzyjemne przeprawy z silnikiem benzynowym ALT 2.0 w audi A6 i powiedziałem sobie, że nigdy więcej....

w kwestiach technicznych jestem praktycznie zielony więc z góry przepraszam za moją niewiedzę :)
bartekgdy
Obserwowany

Auto: w201

Re: Auto do 10-15 tyś

18 Lis 2017, 12:46

bartekgdy napisał(a):najlepiej benzyna ew diesel - co do gazu mam niemiłe wspomnienia więc chciałbym pominąć takie rozwiązanie.

Przy takim użytkowaniu benzyna. LPG to kwestia dobrej instalacji i regularnych przeglądów.

bartekgdy napisał(a): hyundaiem coupe gk/

spoko

bartekgdy napisał(a): astrą H ew focusem mk2

spoko

bartekgdy napisał(a):widziałem również w tej cenie A3

8l to już stare trupy
8p tylko z silnikiem 1.6mpi

Popatrz na 406 coupe, volvo c70, civic vii (dobrze wygląda w wersji "sport"), lex is200
Invi
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: S60 2004, Octavia 2013
Silnik: 2.5T, 1.6tdi

Re: Auto do 10-15 tyś

19 Lis 2017, 11:45

Nie ukrywam, że najbardziej jestem zainteresowany Hyundaiem coupe gk bo z racji wieku itp pewnie będzie to mój ostatni samochód tego typu w życiu :) .

Na co mam zwracać szczególną uwagę oglądając potencjalne ogłoszenia bądź auta już na żywo?
bartekgdy
Obserwowany

Auto: w201
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy Lexus IS - zestaw elementów podnoszących bezpieczeństwo Nowy Lexus IS - zestaw elementów podnoszących bezpieczeństwo
    Lista wyposażenia standardowego nowego Lexusa IS obejmuje najszerszy z segmencie kompaktowych sedanów zestaw elementów podnoszących bezpieczeństwo. Te intuicyjne w obsłudze funkcje łączą optymalne wspomaganie ...
    Gelber Engel - nagroda dla Audi A3 za doskonałą jakość Gelber Engel - nagroda dla Audi A3 za doskonałą jakość
    Niemiecki automobilklub ADAC, spośród 52 samochodów, wybrał Audi A3 zwycięzcą kategorii "jakość" tegorocznej edycji nagrody "Gelber Engel". Wyniki konkursu opierają się na sporządzanej przez ADAC statystyce ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      MINI Clubman Bond Street, tył