Auto do 15tyś brak pomysłu jakie auto kupić ; (

31 Paź 2016, 22:58

Witam
Od 2 miesięcy błąkam się po otomoto,allegro i innych stronach w poszukiwaniu auta, może wy mi polecicie jakieś
wymagania;
- cena 15tyś
- Nadwozie Hatchback , Sedan, Sport/Coupe
- paliwo rocznie robie 12/15tyś km głowie do pracy 20km w jedna stronę( wiec najlepiej ben+gaz,(ale rozważę diesla )
- rocznik najlepiej od 2001 w górę
- koni myśle tak 120 w górę
Przeglądałem vectry c, a3 8l, leona I, ale nie mogłem znaleść fajnego egzemplarza, może wy polecicie coś innego
z góry dzięki :ok:
rdk123
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 06 04 1996
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: brak
Silnik: brak
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

01 Lis 2016, 10:46

Głosowaliście na socjalistów więc macie, nie da się kupić dobrego, piętnastoletniego ałdi premium za 15k :mrgreen: :mrgreen:
Bez jaj, co to znaczy nie ma niczego "fajnego"? To, że audi czy leon z założenie nie jest "fajne" to pomijam. Przejrzałem sobie dwa największe portale z ogłoszeniami w poszukiwaniu a3 8l. Góra kilkanaście sztuk ma startową cenę powyżej 15k, jeśli spośród tych setek pozostałych nie ma nic wartego uwagi to nie mam pojęcia o co Ci chodzi.

Masz focusa mk2, lagunę 2, mondeo mk3, volvo s60
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

01 Lis 2016, 17:54

Invi napisał(a):Masz focusa mk2, lagunę 2, mondeo mk3, volvo s60


Znowu to samo... autor chce samochod do gazu, wiec przestan polecac ludziom fordy bo najlepsze do gazu to one nie sa...
flini
Początkujący
 
Posty: 105
Auto: brak

01 Lis 2016, 18:58

Auto do 15tyś brak pomysłu jakie auto kupić

Szkoda, że na tym forum nie był poruszany nigdy temat auta do 15tys, to byś mógł go przeglądnąć i zobaczyć jakie tam propozycje padały...
Naprawdę, wielka szkoda...
twecho
Początkujący
 
Posty: 64
Auto: M

01 Lis 2016, 19:06

Znowu to samo...autor napisał "najlepiej ben+gaz" nie wykluczając przy tym diesli...najlepsze nie są co nie znaczy, że nie instaluje się do nich LPG, na którym działają bez większych problemów.
Zamiast szerzyć jakieś wyssane z palca pierdoły (już pomijam ogólnikowe
"fordy" - jakby żaden silnik w aucie spod tej marki nie kwalifikował się do założenia instalacji) polecam użyć mózgu i przejrzeć fordclubpolska, mondeoklubpolska czy nawet lpg-forum, poczytać opinie użytkowników i osób, które takie instalacje montują
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

01 Lis 2016, 22:10

Z tym mózgiem sobie daruj. Jak nie masz czego używać to już twój problem, bo gaz zakłada się po to, żeby były oszczędności. Patrzy sie tez na koszty utrzymania instalacji (w przypadku fordow ew. wymiana szklanek 16x70zł). Ale jak masz klapki na oczach i widzisz oszczędność: "o pb 4.60 a gaz 1.90, ale oszczedność!" to pogratulowac.
flini
Początkujący
 
Posty: 105
Auto: brak
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Samochodem w góry na narty
    W górach jeszcze zima więc wiele osób wybiera się w tym czasie w góry, by pojeździć na nartach czy snowboardzie. Kierowcy powinni jednak odpowiednio przygotować się do takiej podróży, aby w bezpieczny ...
    AFT - Alternative Fuels Technology
    Rynek branży paliwowej nieustannie poszukuje technologicznych rozwiązań, które pozwolą zasilić auto w sposób jeszcze bardziej nowoczesny oraz dostosowany do norm ekopolityki. Nowe targi paliw alternatywnych ...

01 Lis 2016, 22:19

Jak ktoś robi duże przebiegi, to wymiana szklanek i tak się zwróci, a instalacja zarobi na siebie. A jak ktoś robi małe przebiegi, to nie zakłada gazu (jak ja na przykład).

Tyle.
galakty
Forumowicz VIP
 
Posty: 8843
Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Ceed I
Silnik: 1.6 CRDi 115/130
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

02 Lis 2016, 06:59

Ale nie wymienia się najczęściej wszystkich szklanek tylko 2-3. W Lexach też jest na szklankach i pełno ludzi jeździ zadowolonych, a przy regulacji tyle szklanek się wymienia, a kilka szlifuje.
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010