Auto do 17 tysięcy

Auto do 17 tysięcy

19 Paź 2017, 20:41

Cześć!
Poszukuję jakiejś osobówki do 17 tysięcy. Auto będzie użytkowane zarówno do pokonywania długich dystansów na trasach jak i krótkich odcinków. Planuję kupić z LPG bądź zamontować.
Mile widziane przynajmniej to 80KM i 1,2 silnik. W wyposażeniu klima + tempomat obowiązkowa :) Dobrze gdyby auto było tanie w eksploatacji.
Jedyne na razie co sensownego znalazłem to Opel Corsa D, za te pieniążki model po lifcie już wyrwę z przebiegiem poniżej 100k km.
Polecacie to auto czy może skłonić się ku czemuś innemu?
Pozdro!
o2w5n778
Obserwowany

Auto: Opel Corsa C

Re: Auto do 17 tysięcy

20 Paź 2017, 16:15

o2w5n778 napisał(a):Jedyne na razie co sensownego znalazłem to Opel Corsa D, za te pieniążki model po lifcie już wyrwę z przebiegiem poniżej 100k km.

Akurat korekta "przebiegu", który widzisz to groszowe sprawy.
Nie chcę wiedzieć w jakim stanie jest corsa z 2011r za 17k a Ty dokładasz do tego jeszcze niski przebieg, zapomnij

Ile tej trasy a ile miasta bo może warto pomyśleć o czymś większym
Invi
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: S60 2004, Octavia 2013
Silnik: 2.5T, 1.6tdi
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Pathfinder wybrany przez polską Policję Nissan Pathfinder wybrany przez polską Policję
    Nissan Sales Central & Eastern Europe sprzedał kolejne samochody dla polskiej Policji. W wyniku wygranego przetargu przeprowadzonego przez Komendę Wojewódzką Policji w Radomiu firma dostarczy 7 kolejnych samochodów ...
    Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport
      Renault Kangoo Z.E. - 10000 sprzedanych egzemplarzy