Auto do 17 tysięcy

Auto do 17 tysięcy

19 Paź 2017, 20:41

Cześć!
Poszukuję jakiejś osobówki do 17 tysięcy. Auto będzie użytkowane zarówno do pokonywania długich dystansów na trasach jak i krótkich odcinków. Planuję kupić z LPG bądź zamontować.
Mile widziane przynajmniej to 80KM i 1,2 silnik. W wyposażeniu klima + tempomat obowiązkowa :) Dobrze gdyby auto było tanie w eksploatacji.
Jedyne na razie co sensownego znalazłem to Opel Corsa D, za te pieniążki model po lifcie już wyrwę z przebiegiem poniżej 100k km.
Polecacie to auto czy może skłonić się ku czemuś innemu?
Pozdro!
o2w5n778
Nowicjusz

Auto: Opel Corsa C

Re: Auto do 17 tysięcy

20 Paź 2017, 16:15

o2w5n778 napisał(a):Jedyne na razie co sensownego znalazłem to Opel Corsa D, za te pieniążki model po lifcie już wyrwę z przebiegiem poniżej 100k km.

Akurat korekta "przebiegu", który widzisz to groszowe sprawy.
Nie chcę wiedzieć w jakim stanie jest corsa z 2011r za 17k a Ty dokładasz do tego jeszcze niski przebieg, zapomnij

Ile tej trasy a ile miasta bo może warto pomyśleć o czymś większym
Laguna mk1, 2.0 [*] -> S40, 1.8, '98 -> Mazda 3, 2.0, '16 -> S60, 2,5T -> Focus 2, 1.6tdci

Clio 3, 1.5 dci, -> Clio 4, 1.2 -> Auris Hybrid, '14 ->Fabia 2, 1.6tdi, '13 -> Octavia 2, 1.6tdi, '13 -> Insignia ST, 2.0DTH, '17
Invi
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Focus 2, Insignia ST
Silnik: 1.6tdci, 2.0dth
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dopasowane rozwiązania napędu quattro - technika Dopasowane rozwiązania napędu quattro - technika
    Niezależnie od oferowanych w sprzedaży modeli, Audi pracuje nad wieloma nowatorskimi samochodami koncepcyjnymi. Każda koncepcja pociąga za sobą odpowiednio dopasowane rozwiązanie napędu quattro. W modelach kompaktowych A3, ...
    Summer Cars Party 2010 / relacja Summer Cars Party 2010 / relacja
    Po raz czwarty na płycie lotniska Muchowiec w Katowicach mieliśmy możliwość obejrzeć „Najszybszą imprezę tegorocznego lata”. Na przestrzeni ostatnich sześciu lat w Polsce nastąpił ogromny przełom w dziedzinie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wizjonerski Golf GTI - Design Vision GTI
      22
      Jak podłączamy kable rozruchowe
      Motocykle storehouse