Auto do 2 tyś

Auto do 2 tyś

12 Gru 2015, 20:21

Witam wszystkich,

Jest to mój pierwszy post na tym forum i mam nadzieję że nie ostatni Chciałbym zmienić swojego cieniaska na coś większego,po prostu nie czuję się dobrze w tak małym aucie. Niestety budżet jakim dysponuje to tylko 2 tyś aktualnie bez możliwości dozbierania(mam też troche kasy na wymianę filtrów,oleju itp),moje wymagania nie są zbyt wygórowane,chciałbym auto w miare nie awaryjne,dosyć wygodne i najlepiej z LPG.Myślałem o Renault 19,Citroen BX,Vectra A,Peugeot 405/309 i właściwie tyle,Golf III i Astra F odpadają,po prostu ich nie lubię.
Proszę o rady i pozdrawiam :D
Freakkzorr
Obserwowany

Zdjęcia: 1
Prawo jazdy od: 12 01 2012
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Fiat Cinquecento
Silnik: 899cm
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

Re: Auto do 2 tyś

13 Gru 2015, 00:15

Kup coś co jeździ skręca i hamuje oraz fajnie jakby zatrabil raz na jakiś czas. I szukaj coś co na OC i przegląd. Skąd jesteś to czegoś się poszuka?
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Auto: Fiat Seicento
Silnik: 900 39 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

13 Gru 2015, 08:11

No własnie skąd jesteś to coś poszukamy.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

14 Gru 2015, 16:37

Mam namiary na pewne Audi 80 za 2100.
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SKODA Octavia - przemyślane rozwiązania SKODA Octavia - przemyślane rozwiązania
    SKODA Octavia to najważniejszy z modeli marki, który wciąż bije rekordy popularności i jest najchętniej kupowanym modelem od 2009 roku w Polsce. Debiut trzeciej generacji tego auta stanowi wielkie wydarzenie dla całej ...
    Audi najlepszym producentem w segmencie premium w Niemczech Audi najlepszym producentem w segmencie premium w Niemczech
    Wynik badania instytutu Center of Automotive Management (CAM): Audi najlepszym w Niemczech producentem branży motoryzacyjnej segmentu premium, pod względem bilansu emisji dwutlenku węgla . - Dzięki współczynnikowi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light