Auto do 25k benzyna

20 Lis 2015, 16:08

Rozumiem, dzięki.
Jakby patrzeć przez przyzmat jakość/cena to Note jest ok? Chodzi mi o to, czy auto ma adekwatną jakość do ceny rynkowej. :)

Czy jest wiele aut lepszych w takim spojrzeniu?
Podoba mi się to Bravo i Astra, ale Bravo ciężko coś w okolicy wyrwać, wszystko sprowadzane.. Opłaca się sprowadzić? W sumie jakiś tam kontakt mam, żeby móc ściągnąć np. Bravo z Niemiec..
Rafik7
Nowicjusz
 
Posty: 15
Auto: Nie mam

07 Gru 2015, 23:57

Witam ponownie, ciągłe poszukiwania prowadzą do nerwów..

Co myślicie o takiej opcji? Jak cena tych aut się trzyma wraz z wiekiem?
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Fiatów Bravo jest spora ilość tylko, że tych sprowadzonych od zachodnich sąsiadów. Jest sens sobie zawracania tym głowy z handlarzami? Czy teraz to już się zmieniło i czasy gdzie Janusze 'tworzą' nową igłę z dwóch dawców odchodzą?
Rafik7
Nowicjusz
 
Posty: 15
Auto: Nie mam

09 Gru 2015, 17:28

Mógłbym prosić kogoś o ocenę tego autka?
Jestem wstępnie umówiony na obejrzenie auta i ew. kupno.
Do Poznania mam ponad 300 km, ale wydaje mi sie, ze warto w tym wypadku.
co myslicie?

[link do oferty na Olx wygasł]
Rafik7
Nowicjusz
 
Posty: 15
Auto: Nie mam

10 Gru 2015, 15:46

I udały się zakupy ?
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1305
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

04 Lut 2016, 19:12

Niestety nie udało sie go kupić, brak zdecydowania i zamiast pojechać w sobotę i go kupić to mieliśmy pojechać w środę, ale w poniedziałek już był sprzedany.. Szkoda, bo dużego wyboru nie ma.

Dzisiaj dosyć ciekawa sztuka była (Nissan Note 2010r.) w Zielonej Górze, ale od razu nieaktualne..

Pojawiły się dziś 2 autka:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Ten z Wrocka bardziej mnie interesuje ze względu na wersje sport - siedzenia (ale już ktoś się umówił właśnie na ogladanie, wiec niebawem się okaze czy aktualne). Reszta myślę, że porównywalnie.

Myślę, że dobrym pomysłem było by powiększenie listy poszukiwań z Bravo II + ew. Note o Honde Civic. Co o niej moze ktoś powiedzieć? Od razu zauważyłem, że cena już znacznie przekracza 30k. Choć to jeszcze do przełknięcia jakby w 35 k się zmieściło. Chyba, że nie ma sensu kupowania aut z 2009,2010 w tej cenie ze względu na "coś"..?
Rafik7
Nowicjusz
 
Posty: 15
Auto: Nie mam

08 Lut 2016, 21:10

Warta uwagi jest kijanka pro cee'd? rocznik 2010 w góre wchodzi w grę. Czy raczej do powyższej listy nie ma co jej dodawać?
Rafik7
Nowicjusz
 
Posty: 15
Auto: Nie mam

08 Lut 2016, 21:12

pro Cee'da kupisz ale jak będziesz upierać się z rocznikiem to tylko trupa albo ulepa
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

08 Lut 2016, 21:34

Nie rozumiem? Nie upieram się przy żadnym roczniku, ale wolę nowsze auto niż starsze.
Rafik7
Nowicjusz
 
Posty: 15
Auto: Nie mam

08 Lut 2016, 21:37

ale rozumiem wymóg rocznika jeśli rozmawiamy o nowej generacji albo po lifcie, bo po prostu bardziej się podoba ale czy to 2009r. czy 2010r, w przypadku tego samego nie ma żadnego znaczenia, bo to ten sam samochód i ważny jest stan ;)
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

09 Lut 2016, 17:44

Tu się zgadzam ;) Pro cee'd jest po lifcie, a rok w ta czy w tamta to bez roznicy tylko nie chce znow sie cofac do aut z roku np 2006 czy 2007. Korozja i te sprawy.
Rafik7
Nowicjusz
 
Posty: 15
Auto: Nie mam