Auto do 33-34tys. Swoje typy

Auto do 33-34tys. Swoje typy

16 Wrz 2010, 19:52

Witam mam dylemat co do kupna samochodu i nie bede sie tu rozwodzil wiec odrazu do rzeczy.
Mam do dyspozycji okolo 30 tysiecy max 33,34, i mam tez swoje typy o ktore chcialbym was spytac:
Ktore z tych aut bylo by najlepsze za tą cene:
Golf V
Astra III Hatchback,
Astra II Sedan/Hatchback,
Vectra Wersja C, oraz
Passat B5.

Moze tez jakas toyotka ale tylko sedan.

Teraz do rzeczy o co mi najbardziej chodzi w aucie... wiec chce diesla oraz auto do ktorego nie bede musial dokladac czyli jak najbardziej bezawaryjne.
Prosil bym o wady i zalety tych aut w zestawieniu z pozostalymi i w stosunku do ceny z gory thx.
ErmIN656
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków

Re: Auto do 33-34tys. Swoje typy

17 Wrz 2010, 13:38

Do każdego samochodu będziesz musiał dokładać - nie ma czegoś takiego jak auto które się nie psuje lub nie wymaga wymian części. Z tych co wymieniłeś żadne nie jest super bezawaryjne, ale też żadne z nich jakoś przesadnie się nie sypie. Tak czy inaczej w każdym z nich od czasu do czasu coś się popsuje, coś trzeba będzie wymienić, tym bardziej że taki Passat w dieslu będzie miał nacykane kilometrów że hoho, a przednie zawieszenie ma marne jeśli idzie o trwałość.

Za taką kasę rozejrzyj się za takimi wozami:
KIA Cee'd [link wygasł] (będzie na gwarancji, więc załóżmy że oprócz przeglądów i wymian filtrów/oleju nie będziesz musiał nic dokładać)
Honda Accord [link wygasł] (ale tylko w benzynie, bo na diesla 2.2 masz małe szanse w dobrym stanie i tej cenie)
Mazda 3 [link wygasł] (mało awaryjny samochód, podobnie zresztą jak Accord)
BMW E46 [link wygasł] (nawet jeśli będziesz musiał coś wymienić to na rynku jest mnóstwo zamienników, czego nie można powiedzieć o Mazdzie i Hondzie ani KII którą z uwagi na gwarancję musisz robić w ASO)
Fiat Bravo [link wygasł]
Saab 9-3

Jak widać za taką kwotę można kupić coś ciekawszego niż konstrukcyjnie podstarzałe już Golf, Passat B5 albo Astra II/III :)
ACSznycel
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: z nienacka

17 Wrz 2010, 14:32

Ja bym jeszcze zaproponował Skode Superb . Bardzo dobre samochody szczególnie z silnikami 1.9TDI .
Kris
kris11kris12
Początkujący

Miejscowość: Słupsk
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Opel Astra 2.0Di
Silnik: 2.0Di 82km
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

18 Wrz 2010, 09:16

Vectra C ;-). Dla mnie wybór prosty. Ładna, dobrze wyposażona, dobry stosunek jakość/cena.
BMW E60 530dA
Daro20VT
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW E60 530dA
Silnik: 3.0d
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak głód wpływa na prowadzenie samochodu przez kierowcę? Jak głód wpływa na prowadzenie samochodu przez kierowcę?
    Wielu kierowcom zdarza się prowadzić samochód, odczuwając głód, co skutkuje zmęczeniem oraz obniżoną koncentracją. Żeby tego uniknąć, część osób decyduje się na jedzenie w samochodzie, co jest równie ...
    KWID CONCEPT - solidny i jednocześnie zabawny wygląd KWID CONCEPT - solidny i jednocześnie zabawny wygląd
    Samochód KWID CONCEPT, został zaprezentowany podczas Salonu Samochodowego w Delhi w 2014 roku. Postanowiliśmy go Wam przedstawić ponieważ jest Sympatyczny, a przy tym auto ma budzący poczucie solidności design, w połączeniu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      S2020005
      MINI Clubman Bond Street, tył