Auto do 50.000

05 Gru 2010, 17:16

Ta Audi jest w quattro?

Przy stałym 4x4 zawsze jest troche większe zużycie paliwa - do tego dochodzi dbanie o naped. Wmiana olejów itd. A jak to dokładnie wygląda cenowo albo się dowiedzieć w ASO, albo ktoś może użytkuje takie quattro to się wypowie...
bajla
Początkujący
 
Posty: 248
Miejscowość: Wrocław

05 Gru 2010, 22:55

Nie , właśnie ta na aukcji co podałem nie jest quattro , niestety .... tak to chyba już hbym jechał oglądać . Byłoby jak znalazł teraz na zimę (: .
Miloszek
Początkujący
 
Posty: 57
Miejscowość: Łask

05 Gru 2010, 23:00

Pomimo tego, że nie ma napędu 4x4, uważam, że i tak warto się zainteresować tym egzemplarzem. Coprawda zastanawia mnie ten przebieg, ale wszystko można sprawdzić. Do tego wyposażenie jest fantastyczne. No i te zamszowe fotele... miodzio :mrgreen:
Ignorance is bliss...
pinio124
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 773
Miejscowość: Gdańsk
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: Opel Astra III
Silnik: 1.7 CDTi 100 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

06 Gru 2010, 14:19

Miloszek większość ludzi daje rade bez 4x4 :) ja bym jechał. Nie jeżdzisz co weekend w Alpy żeby Ci był niezbędny a zawsze to jedna rzecz mniej która się może zepsuć ;)
bajla
Początkujący
 
Posty: 248
Miejscowość: Wrocław

06 Gru 2010, 14:43

Różnica w kosztach utrzymania jest wyraźna, zwłaszcza dot. starszych modeli, w których Audi montowało z tyłu belkę skrętną w modelach FWD... a Quattro miało niezależny zawias, do tego dochodzi przeniesienie napędu, wyższe spalanie.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Problemy z ruchem w 30 największych miastach świata
    Z najnowszego raportu Roland Berger o mobilności wynika, że problemy z ruchem w 30 największych miastach świata generują koszty rzędu 266 miliardów USD. Założona w 1967 r. firma Roland Berger Strategy Consultants należy ...