Auto do 6-7 tyś.

Auto do 6-7 tyś.

26 Kwi 2018, 20:44

Witam :) To mój pierwszy post na tym forum i myślę, że w samą porę. Zamierzam kupić auto do maksymalnie 7 tyś, lecz podejmuje złe wyboru co do ich kupna. Mam już dwa auta za sobą, a jestem dość młodą osobę, które niestety kupiłem w opłakanym stanie i maksymalnie do 3 tyś złotych. Teraz nie chcę popełnić trzeci raz tego samego błędu, wiec proszę o pomoc co do kupna auta. Jedyne kryteria co do wyboru auta, to takie, żeby było na gaz i jak najmniej awaryjne. Jestem ze Śląska, wiec jakby ktoś zauważył ciekawą ofertę, proszę o wiadomość ;) Z góry dziękuję!
BeMoreHappY
Obserwowany

Auto: Lanos

Re: Auto do 6-7 tyś.

27 Kwi 2018, 12:36

Refr.
BeMoreHappY
Obserwowany

Auto: Lanos

Re: Auto do 6-7 tyś.

27 Kwi 2018, 15:36

Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: aktualnie brak
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak wyprzedzać rowerzystę? Jak wyprzedzać rowerzystę?
    Wyższe temperatury powietrza sprawiają, że na drogach pojawia się coraz więcej rowerzystów. Dlatego kierowcy powinni przypomnieć sobie, co zrobić, by w bezpieczny sposób dzielić jezdnię z rowerzystami, a przede ...
    Trzydziestolecie VW California - ikona wśród kamperów Trzydziestolecie VW California - ikona wśród kamperów
    30 lat temu pierwszy egzemplarz modelu California wszedł na rynek. Był to początek wyjątkowego sukcesu. Marka Volkswagen Samochody Użytkowe świętowała urodziny ikony wśród kamperów podczas targów Techno-Classica ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volvo XC60
      Renault Kadjar, przód
      BMW M3 E46
      Chevrolet Corvette, tył