Auto do 6-7 tyś.

Auto do 6-7 tyś.

26 Kwi 2018, 20:44

Witam :) To mój pierwszy post na tym forum i myślę, że w samą porę. Zamierzam kupić auto do maksymalnie 7 tyś, lecz podejmuje złe wyboru co do ich kupna. Mam już dwa auta za sobą, a jestem dość młodą osobę, które niestety kupiłem w opłakanym stanie i maksymalnie do 3 tyś złotych. Teraz nie chcę popełnić trzeci raz tego samego błędu, wiec proszę o pomoc co do kupna auta. Jedyne kryteria co do wyboru auta, to takie, żeby było na gaz i jak najmniej awaryjne. Jestem ze Śląska, wiec jakby ktoś zauważył ciekawą ofertę, proszę o wiadomość ;) Z góry dziękuję!
BeMoreHappY
Obserwowany

Auto: Lanos

Re: Auto do 6-7 tyś.

27 Kwi 2018, 12:36

Refr.
BeMoreHappY
Obserwowany

Auto: Lanos

Re: Auto do 6-7 tyś.

27 Kwi 2018, 15:36

Może Corsa C?
[link wygasł] - świeży gaz.
[link wygasł]
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak wyczyścić odbłyśniki i przednie lampy od środka? Jak wyczyścić odbłyśniki i przednie lampy od środka?
    Przygotowałem dla Was instrukcję według której można samemu wyczyścić przednie lampy i halogeny wewnątrz razem z odbłyśnikami. Nie jest to trudne zadanie trzeba jednak uważać żeby nie uszkodzić lampy podczas rozbierania, ...
    Trójwymiarowa konfiguracja samochodu Trójwymiarowa konfiguracja samochodu
    Audi to pierwszy na świecie producent samochodów używający trójwymiarowych wizualizacji w konfiguratorze produktowym. Zamiast statycznych obrazów jakie znamy z przeszłości, klient może teraz w czasie ...

•