Auto do 70000zł

02 Mar 2009, 19:23

Cześć, poszukuję sportowego auta, bardziej efektownego niż z niesamowitymi osiągami za ok. 70000zł najlepiej byłoby ok. 65000zł + jakieś fajne dodatki,jak najoszczędniejsze nie mam stacji benzynowej ale oszczędność jest na miejscu za wyglądem i komfortem, duże alufelgi, spoiler, końcówki tłumika, nie toleruję wiejskiego tuningu więc chciałbym zakupić stylowe dodatki, zaznaczam że interesuje mnie auto używane, komfort mile widziany ze względu na nasze drogi, poniżej wypisze samochody w podobnej cenie które mi się podobają:
- Mitsubishi Eclipse IV
- Nissan 350Z
- BMW Z4
- Audi TT
- Alfa Romeo Brera
- Mazda RX 8
logotyp24
Nowicjusz
 
Posty: 34

02 Mar 2009, 19:50

Z tych co wymieniłeś wybrałbym 350Z - niesamowite auto...
Obejrz jeszcze:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
piotreq
piotreq
Zaawansowany
 
Posty: 519
Miejscowość: Bydgoszcz

02 Mar 2009, 20:14

Osiągi+ przestrzeń
[link do oferty na Allegro wygasł]
Osiągi+ luksus
[link do oferty na Allegro wygasł]
i te 2 na polskie drogi lepsze będą :)
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł]
Volvo
Początkujący
 
Posty: 236
Miejscowość: Piekło

02 Mar 2009, 20:14

Mazda RX-8, choć nie wiem ilu mechaników radzi sobie z silnikiem Wankla... Możliwe, że musiałbyś odwiedzać ASO.
Poza tym 350Z też jest świetny.
Goccolo
Nowicjusz
 
Posty: 17
Miejscowość: Warszawa/Przysucha

02 Mar 2009, 20:56

a co sądzicie o Z4? Bardzo fajna linia, no ale dziękuje już za napisane typy i proszę o jak najwiecej kolejnych z argumentacją. No i Panowie ważna cechą jest też to spalanie bo niestety wiekszość czasu będę jezdził nim po miescie a w weekendy do zabawy ;-)
logotyp24
Nowicjusz
 
Posty: 34

02 Mar 2009, 21:15

Z4 to BMW, więc można oczekiwać wysokiej jakości, jednak nie czytałem o nim niestety zbyt wiele. Mogę tylko powiedzieć, że bardzo fajnie się prezentuje :) A i prestiż IMO większy niż w przypadku japończyków.
Co do spalania, to nie wiem czy ktoś tutaj da Ci rzetelne informacje - mało kto miał chyba okazję jeździć tymi sprzętami :)
Goccolo
Nowicjusz
 
Posty: 17
Miejscowość: Warszawa/Przysucha
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Pogoń za najlepszymi czasami w symulatorze - Formuła E
    Dwaj kierowcy Audi: Daniel Abt i Lucas di Grassi, już 13 stycznia wystartują w trzeciej rundzie bieżącego sezonu Formuły E, która odbędzie się w Marakeszu, w Maroku. Jednak zanim zawodnicy staną na linii startu kolejnego ...

02 Mar 2009, 21:36

BMW Z4 bardzo mi się podoba, mogę go wychaczyć za jakieś 58 000zł w dobrym stanie 4 letnie mógłbym wtedy do tego dokupić sporo fajnego sprzetu, gdzie moge znaleść info jakie felgi oraz opony moge do niego założyć, jakie największe?
logotyp24
Nowicjusz
 
Posty: 34

03 Mar 2009, 16:52

http://www.felgi.pl/felgi/konfigurator2.asp?ID_AUTA=88&srub=5&z=1&D=19&link=#gora8

Tutaj masz link do konfiguratora BMW Z4 - okazuje tak mniejwięcej...
piotreq
piotreq
Zaawansowany
 
Posty: 519
Miejscowość: Bydgoszcz

03 Mar 2009, 17:01

http://www.bmf-gmbh.de/cgi-bin/goodyear/fr_montage.pl?PKWNr=0625&pkwMarke=BMW&pkwModell=Z4&Bild=bmz403&BildText=

Tutaj masz troche lepszy konfig=urator - więcej felg dokładnmiej pokazuje (tylko trszeńke trzeba niemiecki znać...)
piotreq
piotreq
Zaawansowany
 
Posty: 519
Miejscowość: Bydgoszcz