70000zł - super efektowne i wygodne auto na nasze drogi

04 Mar 2009, 10:43

Witam, a więc jak w temacie szukam propozycji na temat takiego właśnie samochodu, jak najmniejsze spalanie to oczywiście zaleta, może auta typu:
- Infinity FX35
- Nissan Murano
- Mazda CX7
Proszę o jak najwięcej propozycji, chodzi mi o auto które będzie płynąć po polskich drogach, będzie super luksusowe i piekne, chodzi oczywiście o samochod uzywany.
logotyp24
Nowicjusz
 
Posty: 34

04 Mar 2009, 12:13

To już nie sportowe? :)

Dla mnie mistrzami tej klasy są Volvo XC90 i BMW X5, a w tych pieniądzach niekoniecznie znajdziesz egzemplarz godny uwagi.

Bardziej funkcjonalna jest Toyota Land Cruiser, jedno z najsolidniejszych aut w ogóle, ale za 70 000zł to będzie jakiś 2001 -2002 rocznik, więc nie będzie się już tak prezentować.

Może Nissan Pathfinder? IMO znacznie lepiej się prezentuje niż Murano.

A tak naprawdę to ja mając wydać 70 000zł na samochód, który ma przede wszystkim wyglądać, kupiłbym coś takiego: [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] :D
Goccolo
Nowicjusz
 
Posty: 17
Miejscowość: Warszawa/Przysucha

04 Mar 2009, 16:12

Widocznie kolegdze spodobały się terenówki i teraz takiego szuka...
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - Suzuki Grand Vitara
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - Jeep Grand Cherokee
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - Capitiva
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - Touareg
[link do oferty na Allegro wygasł] - ML 350
piotreq
piotreq
Zaawansowany
 
Posty: 519
Miejscowość: Bydgoszcz

04 Mar 2009, 16:50

No bardzo mnie zainteresowały jak zobaczyłem Infinity FX35
logotyp24
Nowicjusz
 
Posty: 34

04 Mar 2009, 17:12

popatrzcie co o nim sądzicie ponoć jest luksusowe i świetnie sie prowadzi.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] a panowie jeszcze pytanko czym się różni FX35 i 45?
logotyp24
Nowicjusz
 
Posty: 34

04 Mar 2009, 17:43

35 - silnik 3.5l
45 - silnik 4.5l
piotreq
piotreq
Zaawansowany
 
Posty: 519
Miejscowość: Bydgoszcz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wyciągarka w pick-upie. Gadżet czy konieczność?
    Czy pickup 4x4 jest dobrym wyborem do jazdy w terenie? W czasie, kiedy z rynku stopniowo znikają kolejne klasyczne terenówki i w sprzedaży pozostaje już niewiele modeli w rodzaju legendarnej Toyoty Land Cruiser, coraz ...
    Światowy rekord SKODY Citigo CNG!
    SKODA Citigo CNG pokazała swoją klasę rekordowym osiągnięciem. Gerhard Plattner, mistrz oszczędnej jazdy, przebył SKODĄ na gaz ziemny 2 619 kilometrów przez Europę. Na trasie z Wenecji we Włoszech, do szwedzkiego Sztokholmu, ...

04 Mar 2009, 17:47

aha no ok a co o tym samochodzie sadzisz?
logotyp24
Nowicjusz
 
Posty: 34

04 Mar 2009, 18:25

Ogólnie FX bazuje na Murano- ale wg. mnie nie ma nawet porównania;) Nie jeździłem więc tu się nie wypowiem, ale wygląd powala.
eaxene
Aktywny
 
Posty: 485
Miejscowość: Toruń

04 Mar 2009, 19:46

moja propozycja to saab 97
artek1993
Początkujący
 
Posty: 100

04 Mar 2009, 20:34

Czemu Saab?
logotyp24
Nowicjusz
 
Posty: 34

05 Mar 2009, 20:35

No, wiesz Saby są bardzo dobrymi szwedzkimi samochodami... Co prawda koncern ten bnależy jeszcze do GM, ale niedługo może przejść w ręce chińczyków... Ciekawe., czy zrobią z nim tak jak z
Rowerem, ale to dyskusja na całkiem inny temat..
Jeżeli chodzi o Saaba to ja poleciłbym tobie 9-5 Kobmbi...
piotreq
piotreq
Zaawansowany
 
Posty: 519
Miejscowość: Bydgoszcz

06 Mar 2009, 10:07

Nooo czytałem teraz o Saabie bardzo dobre opinie, ale kurcze jakos nie pasuje do mojego charakteru, wolałbym cos bardziej ostrego, rzucajacego sie w oczy.
logotyp24
Nowicjusz
 
Posty: 34

06 Mar 2009, 15:04

Fakt, Saab to taki wóz o pięknych, ale łagodnych liniach..
No to najlepszym wyściem będzie dla ciebie chyba to Infiniti...
piotreq
piotreq
Zaawansowany
 
Posty: 519
Miejscowość: Bydgoszcz

06 Mar 2009, 16:51

Tak, Saab ma piękna klasyczną linie ale właśnie skłaniałbym się ku Infinity aczkolwiek nadal też rozważam kupno sportowca typu Nissan 350Z tylko wiesz co nurtuje mnie jaki jest w nim komfort jazdy, w tym momencie jezdzę Renault Megane II i chciałbym aby kolejne autko było co najmniej tak wygodne, jezeli byłoby sportowe.
logotyp24
Nowicjusz
 
Posty: 34

07 Mar 2009, 07:30

No jeżeli miałbyś z fotelami kubełkowymi to komfort na dłuższą metę nie będzie zbyt wysoki, ale jeśli normalne fotele to nie powinno być najgorzej... Pewnie będzie twarde, ale do tego się idzie przyzwyczaić :}
piotreq
piotreq
Zaawansowany
 
Posty: 519
Miejscowość: Bydgoszcz