AUTO KOMIS GROSZEWSKI włocławek

31 Lip 2012, 18:28

czy moze ktoś dokonał juz zakupu jakiegoś auto w tym komisie i moze podzielic sie opinią o nim ? AUTO KOMIS GROSZEWSKI - włocławek ul.toruńska 114a?

jesli nikt nie kupywał w tym komisie auta to moze jest ktos z włocławka kto pomoze mi w obejrzeniu i ocenie auta
[link do Allegro wygasł]
nico720
Nowicjusz

03 Cze 2015, 12:37

Nie Polecam Nikomu!!! Auta słabo technicznie i oszukuja ludzi, gdy chcesz zwrocic auto , odstapic od umowy to sa duze problemy i sprawy koncza sie w sądzie!! NIEEE POLECAM!!!!
krzysztofsony
Nowicjusz

Prawo jazdy: 01 01 2015
Przebieg/rok: 1tys. km
Auto: Bmw
Silnik: 2,0
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2009

16 Lut 2017, 15:20

Kolega ma rację teraz po za oficjalną stroną przedają na allegro.
Niki to: auto-groszek i city-cars a telefony 576-744-294 lub 515-484-610 bo na otomoto
widocznie się skończyli. Panowie dość aroganccy i nie lubiący jak klient interesuje się historią auta.
Zigo75
Nowicjusz

Zdjęcia: 11
Prawo jazdy: 31 05 1993
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: VW Golf
Silnik: 1.9
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

16 Lut 2017, 22:27

OTOMOTO ICH OLAŁO PONIEWAŻ NAPISAŁEM DO NICH JACY TO SĄ OSZUŚCI !! ZGŁOSIŁEM ICH DO RZECZNIKA PRAW KONSUMNTA , KTORY TEZ SIE NIMI ZAINTERESOWAL I MIELI NALOT CBS ALBO BEDA MIELI.. NIE POLECAM OSZUCIC I TYLE
krzysztofsony
Nowicjusz

27 Lut 2017, 21:53

Jak interesujesz się historia to poczytaj książki.
RAFI80
Nowicjusz

Prawo jazdy: 0- 0-1999
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: toyota

28 Lut 2017, 14:17

odpowiedz arogancka i żenująca.. pewnie pisał ją sprzedawca z tego komisu
krzysztofsony
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kalkulator ET i szerokości felgi
    Porównywarka ET i szerokości felgi pozwoli wizualnie przedstawić różnice jakie wynikną po zmianie felg. Na tej podstawie jesteśmy w stanie sprawdzić jeszcze przed zakupem czy takie felgi nie będą nam wystawały ...
    Odświeżone Audi RS 3 Sportback
    Nowe Audi RS 3 Sportback zajmuje poczesne miejsce wśród sportowych modeli segmentu samochodów kompaktowych oferowanych przez producenta z Ingolstadt. Po światowej premierze Audi RS 3 Limousine na wystawie Paris ...

• 03 Mar 2017, 23:00

Jak otoMoto ich olało ???
    RAFI80
    Nowicjusz

Prawo jazdy: 0- 0-1999
    Przebieg/rok: 30tys. km
    Auto: toyota

18 Lis 2018, 23:55

Witam,nie zgodze się z opinią negatywną tego komisu ponieważ znam osobiście właściciela i kupiłem już nie jedno auto. z każdego jestem zadowolony a ktoś jak nie jest zadowolony to niech kupi nowy, ludzie kochani przecież za granica nikt nie jest głupi i dobrego auta nie odda po wymianie rozrządu czy jakies zużytej części.więc po kupnie auta używanego trzeba te rzeczy wymienić. pozdrawiam
    ola11
    Obserwowany

13 Lut 2019, 11:46

Kupiłem tam miesiąc temu francuskie auto.
    Wg mnie przebieg atrakcyjny i potwierdzony, więc co do przebiegu, w moim aucie, jestem przekonany.
    Z auta jestem ogólnie zadowolony, nie mniej wyposażenie auta odbiega nieco od tego co było w ogłoszeniu, choćby brak tempomatu, czego niestety nie dopatrzyłem. Byłem z autem u swojego diagnosty, który jest pedantem i stwierdził, że stan auta jest dobry, choć oczywiście nie jest to "igła", jak w ogłoszeniu. Auto niestety miało niedziałającą wycieraczkę przednią i drobną ryskę na szybie. Podsumowując, jeżdżę miesiąc i ogólnie jestem zadowolony, niemniej, na samo ogłoszenie trzeba patrzeć z umiarkowanym dystansem, ale dotyczy to tak naprawdę wszystkich komisów i ogólnie używanych rzeczy.
    araz1
    Nowicjusz

27 Mar 2020, 16:47

Witam,nie zgodze się z opinią negatywną tego komisu ponieważ znam osobiście właściciela i kupiłem już nie jedno auto. z każdego jestem zadowolony a ktoś jak nie jest zadowolony to niech kupi nowy, ludzie kochani przecież za granica nikt nie jest głupi i dobrego auta nie odda po wymianie rozrządu czy jakies zużytej części.więc po kupnie auta używanego trzeba te rzeczy wymienić. pozdrawiam ola11
    araz1
    Nowicjusz

• Warto przeczytać