Auto nowe czy używane, jaki nie duży crossover

Re: Auto nowe czy używane, jaki nie duży crossover

21 Maj 2018, 11:28

Czemu kombi odpada? To najbardziej funkcjonalne nadwozie, tym bardziej jeśli marudzisz o bagażnik.
galakty
Forumowicz VIP

Prawo jazdy od: 23 08 2012
Auto: Megane I PHII
Silnik: 1.6 16V 110
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

21 Maj 2018, 11:29

i30, 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. bagażnik 380l:
https://www.otomoto.pl/oferta/hyundai-i ... z7j8a.html
Ossy
Stały forumowicz

Zdjęcia: 0
Prawo jazdy od: 07 01 2010
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002

21 Maj 2018, 11:53

Kombi odpada ponieważ i ja i moja kobieta należymy do grona którym kombi wybitnie sie nie podobaja. Wiem ze sa bardzo praktyczne ale nie przezwyciezymy tego.

I30 silnik ma litrowy to nie ten 3cylindrowy?
W konfiguracji spoko wyposazony z silnikiem 1.4 zmiescilby sie w 80tys porownywalnie z astra, jakie jeszcze auta warto miec na uwadze z tej klasy w fajnych cenach?
vertiz95
Nowicjusz

Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Opel Astra G

21 Maj 2018, 20:23

Miałem podobne rozterki jak Ty.
U mnie wybór padł na Forda Fieste Active (auto dla zony i dziecka).
Zdecydowały "bajery" w postaci bogatej elektroniki. W szczególności CTA czyli system monitorujący ruch poprzeczny. W przypadku naszego parkingu bardzo przydatna rzecz. Oczywiście nie bez znaczenia były bardzo pochlebne opinie o aucie.

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Żona nie chciała również zbyt dużego samochodu aby komfortowo parkować i poruszać się po mieście.

Z twojego opisu zaproponowałbym C3 Aircross, nad którym też się zastanawiałem. Również chwalone auto.

Przy takich przebiegach nie ma co się obawiać o te silniki.
Najlepiej przejedz się tymi, które Ci się podobają i zdecyduj.
ajumalawa
Obserwowany

Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: CITROEN BERLINGO
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2017

21 Maj 2018, 21:13

ajumalawa napisał(a):Miałem podobne rozterki jak Ty.
U mnie wybór padł na Forda Fieste Active (auto dla zony i dziecka).
Zdecydowały "bajery" w postaci bogatej elektroniki. W szczególności CTA czyli system monitorujący ruch poprzeczny. W przypadku naszego parkingu bardzo przydatna rzecz. Oczywiście nie bez znaczenia były bardzo pochlebne opinie o aucie.

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Żona nie chciała również zbyt dużego samochodu aby komfortowo parkować i poruszać się po mieście.

Z twojego opisu zaproponowałbym C3 Aircross, nad którym też się zastanawiałem. Również chwalone auto.

Przy takich przebiegach nie ma co się obawiać o te silniki.
Najlepiej przejedz się tymi, które Ci się podobają i zdecyduj.

oglądałem fieste też, raz że jest bardzo mały nawet porównując do innych w tym segmencie np polo czy ibiza a nie ukrywam że patrząc na segment B to jak już skupiałem się na najpojemniejszych , po drugie jest troche zbyt "damski" będe go używał i ja, i kobieta więc dla nas odpada
a macie wiedze na temat aut demonstracyjnych? jak to wygląda? są zajechane czy warto mieć na uwadze
vertiz95
Nowicjusz

Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Opel Astra G
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi AI remote parking pilot - garage pilot Audi AI remote parking pilot - garage pilot
    Funkcja automatycznego parkowania Audi AI remote parking pilot oraz funkcja automatycznego wjazdu do garażu Audi AI remote garage pilot znacznie ułatwiają parkowanie. Systemy samoczynnie wprowadzają pojazd na równoległe ...
    Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy
    Redakcja magazynu Playboy przyznała doroczne wyróżnienia dla najlepszych samochodów roku. Za numer jeden uznano Jaguara F-Pace – pierwszy SUV w historii brytyjskiej marki. W kategorii "Luksus i sport" ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motory Honda CB1000R
      Mój Paserati
      Hummer - grill
      XX Miedzynarodowy Zlot Fanow Volkswagena