Auto rodzinne do 7 tysiecy

30 Sie 2016, 13:26

Witam wszystkich. Jak w temacie poszukuje auta do 7 tysiecy, w który zmieści się żona z dwójką małych dzieci. Samochód nie musi być duży, akualnie posiadam smarta forfour i sprawuje się świetnie, jednak wracam z UK do Polski i będę musiał sprzedaż auto i poszukać czegoś w Polsce. Auto będzie służyć tylko do dojazdów do pracy w mieście zamieszkania i zakupy. Moglibyscie znając się na autach podać modele samochodów do 7 000 - 7500 które mało palą, są mało awaryjne a jak już coś się stanie to koszta nie są aż tak duże? Zdaje się na was bo sam mam małe doświadczenie w samochodach i po prostu się nie znam.
Marian93
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 30 09 2013
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Nie mam
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

30 Sie 2016, 13:45

masz żonę i dwójkę dzieci więc moim zdaniem samochód musi być rodzinny aby towarzystwo zapakować zmieścić bagaże (wózek?) i komfortowo pojechać. więc co najmniej kompakt w kombi. biorąc to jednak pod uwagę skierowałbym się dalej patrząc nieco w przyszłość oraz biorąc pod uwagę w miarę niskie koszty eksploatacji, niewielki przebieg i ogólnie trwałą konstrukcje i wychodzi mnie jajko na kołach czyli citroen xsara picasso z benzynowym silnikiem 1,6
diddy79
Zaawansowany
 
Posty: 524
Prawo jazdy: 14 04 1999
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Renault Talisman
Silnik: 1,6 dCi 160 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2018
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kierowanie z tylnego siedzenia - backseat driver
    Niechciane komentarze i wskazówki czy ostentacyjne wzdychanie z niezadowolenia – to typowe zachowania osoby, którą po angielsku nazywa się "backseat driver", co oznacza kierującego z tylnego siedzenia. ...