Auto sedan do 10 tys.

10 Sie 2022, 20:43

Witam poszukuję auta typu sedan/liftback do 10 tys. Wiem że kwota nie jest zaprowa; ale mam nadzieję że uda się coś znaleźć chociaż na 3 lata max. Chciałbym żeby to auto było jak najprostszej konstrukcji silnikowej, gdyż w tym budżecie to pewnie będą auta 20 letnie. Większość tras to będzie miasto, weekend czasem poza, ale to nie zawsze. Najchętniej silnik dobry pod lpg. Co sądzicie o tej sztuce ?
[link do oferty na Olx wygasł]
air40
Nowicjusz
 
Posty: 21

11 Sie 2022, 07:54

Samochód fajny, silnik to z tego co wiem jeszcze nie ten z którym były problemy z popijaniem oleju w nowszej generacji Avensisa. Masz w nim instalację gazową i widzę, że ma już 8 lat więc dobrze by było ją sprawdzić wraz z komponentami bo raz że za dwa lata czeka Cię wymiana butli, a dwa nie wiemy jaki ma przebieg na gazie wiec może się okazać że zaraz będzie do wymiany np. reduktor czy wtryski itp. Jednak można to po części zdiagnozować.

Starsze zadbane auto może przeżyć nie jeden samochód nowszej konstrukcji.

Aha w Avensisie warto zerknąć na podwozie pod względem korozji choć w tym modelu było lepiej niż w jego następcy T25.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Zlot fanów Toyoty Celica 2020
    Pod koniec lutego Celica Club Poland świętował 17. urodziny na Autodromie Pomorze w okolicach Tczewa. Impreza przyciągnęła miłośników Toyoty Celiki z całej Polski oraz z różnych stron Europy. W spotkaniu wzięło ...