Rodzinne auto za 80-100tys.

10 Sie 2022, 14:40

Witam. Szukam auta dla 5 osobowej rodziny. Najlepiej kombi i obowiązkowo diesel. Obecnie jeżdżę e91 330d i w sumie jeździł bym dalej gdyby nie to że po włożeniu 2 fotelikow na tył trzeci dzieciak siedzi ściśnięty jak sardynka. Wysokie auta typu galaxy czy Alhambra ani trochę mi się nie podobają. Myślałem że może zostać przy marce i kupić f11 530d/535d bądź a6c7. Patrząc na ogłoszenia to w moim budżecie jeśli miało by być v6 to tylko przedlift. Z racji że nigdy nie miałem audi miałbym kilka pytań jak to wygląda z awaryjnością i utrzymaniem diesli 2.0 i 3.0. Która jednostka i skrzynia najmniej awaryjne.
Ewentualnie co jeszcze warte uwagi żeby miało komfort jazdy niegorszy niż obecną beemka. Spalanie raczej nie istotne czy to będzie na trasie 6 czy 9litrow ON.
adolf206
Początkujący
 
Posty: 69
Miejscowość: wieruszów

10 Sie 2022, 20:45

adolf206 napisał(a):w sumie jeździł bym dalej gdyby nie to że po włożeniu 2 fotelikow na tył trzeci dzieciak siedzi ściśnięty jak sardynka.


Tak naprawdę żeby tej 3-ciej osobie było względnie komfortowo to potrzebujesz czegoś z oddzielnymi fotelami z tyłu. van albo suv
franccc
Stały forumowicz
 
Posty: 2430
Przebieg/rok: >50tys. km
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Biały osad pod korkiem oleju
    Zauważyłem, że pod korkiem wlewu oleju mam sporo białego osadu i na bagnecie nie widać poziomu oleju wogóle. Czytałem trochę na ten temat ale mi np. płynu chłodniczego nie ubywa, nie robię tylko krótkich odcinków ...