Auto z charakterem do ~8 tysięcy.

03 Kwi 2016, 13:24

Parę miesięcy temu zakładałem na forum temat odnośnie zakupu auta pod lpg do 15k. Przez te ponad pół roku sytuacja się zmieniła dość diametralnie postanowiłem nie wydawać wszystkich pieniędzy, których teraz mam zdecydowanie mniej i poszukać zupełnie innego auta.
Obecnie szukam auta jak to się mówi z charakterem, ale którego eksploatacja nie będzie zbytnio uciążliwa (mam tu na myśli awaryjność, dostęp do części, spalanie). Miesięcznie auto będzie jeździło do 1000km z czego jakieś 70% po mieście. Auto ma mieć:
1) silnik benzynowy, ewentualnie lpg, max 2.0l
2)nadwozie to juz obojetnie 3,4 czy 5 drzwi czy też coupe ważne by miał w sobie coś sportowego i by nie była to też limuzyna, wole auta bliżej klasy kompakt max klasa D
3)jak macie konkretne propozycje ogloszeń to ogranicze się do wojewodztw pomorskiego, warm-mazur., max to mazowieckie lub kujawsko pomorskie (upraszczając tak w promieniu 200-250km od Trójmiasta)
4)mile widziane jakiekolwiek wyposażenie (czytaj klima i te sprawy)
Moje typy na ten moment to Mitsubishi Galant 2.0, Honda Civic VI 1.5 VTEC, Toyota Celica 1.8, Ford Cougar 2.0l, Opel Astra Bertone 1.8.
Chętnie poznam też Wasze propozycje i opinie na temat wymienionych przeze mnie aut :D
hardwell7
Nowicjusz
 
Posty: 9
Prawo jazdy: 08 08 2012
Auto: Nie mam

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Bugatti Chiron - super samochód
    Bugatti Chiron to super samochód produkowany przez niemiecką markę Bugatti. Jest to następca modelu Veyron i jednocześnie jedno z najszybszych i najbardziej luksusowych samochodów na świecie. Chiron został zaprojektowany ...