Auto z luksemburga

auto z luksemburga

24 Lis 2006, 23:13

Wielka prośba o pomoc!
Wypatrzyłem auto- marzenie.
Jutro mam sfinalizować umowę.
Czy spisać umowę pomiędzy mną, a gościem z Polski, który te auto zakupił..? Gościu twierdzi, że mógłbym jeszcze pół roku jeździć tym autem, ale coś mi tu nie pasuje. Na tablicach uninych bez ubezpieczenia..?
Potrzebuję brief i adnotacje o wyrejestrowaniu, tak..? jak wygląda to dokładnie- żebym nie musiał sam tam naginać...
Z góry dziękuję za pomoc!
MISTERIO
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poprawnie ustawiony zagłówek to mniejsze ryzyko urazu kręgosłupa Poprawnie ustawiony zagłówek to mniejsze ryzyko urazu kręgosłupa
    Badania wykazują, że poprawnie ustawiony zagłówek może zmniejszyć o prawie 1/4 ryzyko urazu kręgosłupa szyjnego w przypadku uderzenia w tył samochodu(1). To jeden z najczęściej stwierdzanych urazów u osób ...
    Dla posiadaczy Outlandera pierwszej i drugiej generacji Dla posiadaczy Outlandera pierwszej i drugiej generacji
    Polski oddział Mitsubishi opracował program umożliwiający zakup nowego modelu Mitsubishi Outlander 2013 w niezwykle korzystnych warunkach posiadaczom Outlandera poprzednich generacji. Lojalni klienci otrzymają bezpłatnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Pokazy kaskaderskie na quadach
      Wyścigi quadów, 4
      RollsRoyce Wraith
      Honda Civic V - 176 KM, 173 NM, 1-8 mili