Auto za około 3000 zł

Auto za około 3000 zł

18 Sty 2017, 22:16

Witam. Szukam samochodu za około 3000 zl. Od razu moze napiszę ze jestem dosyć zielony. Co polecicie? Myslalem nad jakas Corsa albo Astra, ewentualnie Civic. Tak naprawde to tylko zależy mi na tym by jeździło, miało 5 drzwi i co najważniejsze było w gazie. Dziennie raczej więcej niż 40 km nie będę robił. Głównie do pracy. Raz w miesiącu pewnie gdzieś dalej pojadę. Doradzicie coś? Może napisze ze jestem z Tomaszowa Mazowieckiego
whahazhutou
Nowicjusz

Auto: nie mam

Re: Auto za około 3000 zł

18 Sty 2017, 23:01

Popatrz na te:
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł] choć tutaj silnik nie do końca polecany, ale wygląda ok
[link wygasł]
[link wygasł] trochę wieloodcieniowy, ale zrobisz próg i masz fajne auto
[link wygasł] podejrzewam, że to oferta handlarza
[link wygasł]
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 11
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Atlas - 7-miejscowy SUV Volkswagen Atlas - 7-miejscowy SUV
    Światowa premiera Volkswagena Atlasa w Kalifornii. Nowy 7-miejscowy SUV przeznaczony na rynek Stanów Zjednoczonych został 27 października późnym wieczorem zaprezentowany na molo w Santa Monica, gdzie kończy ...
    Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular
    Czeska marka rozwijała przemyślane i skuteczne sposoby na radzenie sobie z dużym śniegiem i trudnym zimowymi warunkami już ponad osiemdziesiąt lat temu. Znany model POPULAR dokonał podczas zim lat 30 wielu spektakularnych ...

•  
    • Fiat 500L Beats Edition
      Citroen DS3
      ALT
      DSC00006