Autokomis Modliszewo

Autokomis Modliszewo

23 Mar 2018, 16:12

Witam
Małe co nieco nt komisu w Modliszewie.
Znalazłem tam interesujące mnie auto. Zadzwoniłem i tu pierwsze zaskoczenie: pan, który odebrał od razu wyprowadził mnie z błędu, jaki widniał na otomoto. Samochód był z rocznika 2012 a nie 2013. I to jest oczywiste bo potem już nie był klepany. Odpowiedź była prosta i szczera. Na miejscu dowiedziałem się, że przednia szyba była wymieniana, ale to nie jest problem. Przegląd wypadł rewelacyjnie i ostatecznie wróciłem Cytrynką do domu. Przyjęcie na miejscu normalne-bez czerwonych dywanów. To są handlowcy, a nie firma organizująca bankiety. Byłem świadom po co jadę i to też znalazłem. Gdybym szukał igły to kroki skierowałbym do salonu po nowe auto a nie miał pretensje, że kupiłem używke i widze na niej ślady użytkowania. Nie tędy droga. Panowie obiecali mi dosłać brakujące dokumenty w ciągu dwóch dni i tak też się stało. Gdzie tu oszustwa???
Ogólnie: wrażenie pozytywne i polecam tym wszystkim, którzy wiedzą czego szukają.
Panowie! Powodzenia!
johny1234
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 1988
Auto: 407

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Shibetsu - tor testowy Toyoty na biegunie zimna Shibetsu - tor testowy Toyoty na biegunie zimna
    Na najbardziej mroźnej japońskiej wyspie Hokkaido, na północ od słynącego z zimowej olimpiady 1972 roku miasta Sapporo, znajduje się japoński biegun zimna. W Shibetsu ciągle pada. We wrześniu spada tu często ponad ...
    Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe
    Hyundai Santa Fe, wyposażony w silnik Diesel 2.2l, stał się bohaterem pierwszej samochodowej wyprawy przez Antarktydę. Za kierownicą samochodu, biorącego udział w tym historycznym wydarzeniu, zasiadł Patrick Bergel – ...

•