B1Prawko od 16 lat

23 Cze 2007, 11:49

Jest, pod warunkiem że Ty założyłeś jakiś temat!
DFireCrow
 

23 Cze 2007, 20:03

Co to za model VW? Ponoć ma 540 kg!!

[link do oferty na Allegro wygasł]
tomazz
Nowicjusz
 
Posty: 1

24 Cze 2007, 00:21

Kolego, to jest Buggy, czyli najczęściej po prostu stary Garbus... tylko po przeróbce :P Mianowicie bazą silnikową i dawcą większości części bywa Garbus, a nadwozie to tak zwany KIT-CAR... Jest tego trochę! Tylko trzeba właśnie dobrze szukać! Ale silnik boxtera?... czy ja źle przeczytałem?... Nie, przeczytałem dobrze, literówka, wina sprzedawcy... Boxer... Plus dla Ciebie za znalezienie kolejnego modelu dla naszych młodocianych zapalonych kierowców!!!
DFireCrow
 

01 Lip 2007, 19:20

Daihatsu Charade jeśli się nie mylę. W mojej miejscowości szczeniaki wożą się nimi bo są nie drogie i właśnie spełniają te kryteria. Ale powiem tak. nie opłaca się płacić za egzamin na kategorię B1, gdyż za dwa latka znowu będziesz musiał płacić za kolejny egzamin. Zrób jak mój młodszy brat. Kup sobie furę i jeżdzij bez. Jeśli mieszkasz na wsi to masz looz jeśli nie to masz przechlapane. I musisz mieć rodziców którzy wierzą w twoje możliwości i sie nie bedą dopierniczac ze nie masz prawka itd.

To jest jedna z opcji nie musisz jej wybierac. Tylko błagam was 8urzytkownicy forum nie karćcie mnie ze nakłaniam go do złego, poprostu tak jest wygodniej. Od kiedy mi zabrali prawko to jeżdże bez, bo muszę pracować, a moja praca polega głównie na jeździe i jak nie pójdę do pracy to nie będę miał co jeść (bede miał ale wiecie kaska z konta w koncu zniknie prawda? )
lasty
Początkujący
 
Posty: 204
Miejscowość: z laptopka :D

22 Lip 2007, 16:19

czerepach napisał(a):ArteK: nigdzie po prawej stronie oprócz "cytuj" - innego nic nie ma...? :shock:
pomnieważ to nie ty założyłeś post:)
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

31 Lip 2007, 21:53

google prawdę Ci powie...
poszukać nie zaszkodzi
kotlos