"Bądź tam z Hyundaiem" - UEFA EURO 2012

"Bądź tam z Hyundaiem" - UEFA EURO 2012

13 Mar 2012, 13:17

Hyundai Motor Poland zachęca wszystkich fanów piłki nożnej do wzięcia udziału w konkursie "Bądź tam z Hyundaiem" przygotowanym z okazji Mistrzostw UEFA EURO 2012™. Nagrodą dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej jest ufundowany przez Hyundai pakiet VIP, w którego skład wchodzą bilety oraz wyjazd do Gdańska na mecz ćwierćfinałowy.

Image

Konkurs polega na ułożeniu sloganu zagrzewającego polską drużynę do walki o zwycięstwo podczas UEFA EURO 2012™. Najlepsze hasło zostanie następnie umieszczone na oficjalnym autokarze, którym poruszać się będą nasi reprezentanci w trakcie Mistrzostw.

Propozycje sloganów można zgłaszać na dwa sposoby: za pomocą specjalnej aplikacji umieszczonej na oficjalnym profilu Hyundai Polska na Facebooku, pod adresem http://www.facebook.com/HyundaiPolska lub bezpośrednio na stronie UEFA, pod adresem http://pl.uefa.com/uefaeuro/be-there-with-hyundai. Slogany zbierane będą do końca marca, a następnie zostaną ocenione przez przedstawicieli UEFA, którzy wybiorą trzy, ich zdaniem najlepsze i w pełni oddające ducha sportowej rywalizacji propozycje. Zostaną one opublikowane na stronie UEFA i poddane ostatecznej ocenie fanów piłki nożnej, którzy w głosowaniu online wskażą zwycięskie hasło.

Hyundai zaprasza do układania sloganów, współdzielenia futbolowych emocji i dopingowanie naszych reprezentantów, w tym największym w historii polskiej piłki nożnej wydarzeniu.

POLECAMY Hyundai sponsorem Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich

źródło: Hyunadi
Pozdro. Kacper
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6803
Zdjęcia: 3348
Rejestracja: 19 Maj 2006, 22:41
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota GT86 British Green Limited Toyota GT86 British Green Limited
    Edycja specjalna Toyoty GT86 to kolejny dowód, że w świecie motoryzacji wszystko wygląda lepiej w kolorze British Racing Green. British Racing Green to klasyka motorsportu – kolor, dzięki któremu przez ...
    Przeszkody do pokonania - dziury, zwierzęta, piesi Przeszkody do pokonania - dziury, zwierzęta, piesi
    Jazda wymaga od kierowców dużej czujności i uwagi, zwłaszcza, jeśli na drodze mogą spotkać pieszych czy zwierzęta. Zderzenie z nimi może skończyć się dla nich tragicznie. Dlatego ważne, aby zawsze być przygotowanym ...

  •