Bezpieczne i wygodne dla 7 osobowej rodziny

Bezpieczne i wygodne dla 7 osobowej rodziny

27 Lut 2013, 22:06

Co byście zaproponowali w tym względzie? na tę chwile w moich poszukiwaniach wygrywa Chevrolet Orlando. Przekonał mnie ten artykuł http://www.mototarget.pl/news,jezdzace_przedszkole,16086.html Ale jestem otwarty na propozycje. Proszę o pomoc.
daniel2345
Nowicjusz

Auto: Audi a6

Re: Bezpieczne i wygodne dla 7 osobowej rodziny

28 Lut 2013, 08:53

Oglądałem to auto z ciekawosci w salonie. Maluszek to jest. Ostatni rzad siedzen to pomyłka, bagaznika też nie ma wogóle. Jak brac to opcje na 5 osób.
Silniki na benzyne od Opla.

Lepszym wyjściem dla tak duzej rodziny bedzie typowy van z bagażnikiem jak Honda Odyssey czy Grand Voyager, Town&Country, Sienna... z mniejszych Toyota Previa, Mazda MPV.
Trzeba sie jakos pomieścić :) a bagaze jak przyjdzie gdzieś wyjechać to gdzie sie da, pod nogami beda? Trumna na dach tez za duzo nie pomieści bo na wysokość jest nie wielka.
noisy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 21
Miejscowość: Tomaszow
Prawo jazdy od: 27 02 2003
Auto: Honda
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Pajero Sport - trzy ekstremalne wcielenia Mitsubishi Pajero Sport - trzy ekstremalne wcielenia
    Już od dziś wielbiciele mocnych wrażeń w terenie mają do dyspozycji trzy, "uzbrojone po zęby" wersje Mitsubishi Pajero Sport. Dzięki trzem pakietom markowych, terenowych akcesoriów o wymownie brzmiących nazwach Heavy ...
    Problemy z ruchem w 30 największych miastach świata Problemy z ruchem w 30 największych miastach świata
    Z najnowszego raportu Roland Berger o mobilności wynika, że problemy z ruchem w 30 największych miastach świata generują koszty rzędu 266 miliardów USD. Założona w 1967 r. firma Roland Berger Strategy Consultants należy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009