Bezpłatny przegląd Lublin

Bezpłatny przegląd Lublin

06 Wrz 2010, 15:20

W Patyra auto serwisie w Lublinie można zrobić bezpłatny przegląd akcja trwa bodajże do końca września. Naprawiam u nich samochód już kilka lat i jestem zadowolony. Podczas przeglądu wskazali mi tylko usterki, o których wiedziałem, nie byłem naciągany na żadne zbędne naprawy więc polecam, warto sprawdzić tam swój pojazd. Nie wiem tylko jak z wolnymi miejscami na przegląd, tydzień temu była 2dniowa kolejka więc radzę zadzwonić i się umówić niż niepotrzebnie jechać.
mobil12
Nowicjusz

Miejscowość: Lublin

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[K-VAN] Berlingo I 1,6 / Tourneo Con. I 1,8 / Vaneo 1,7 / Combo C 1,7 [K-VAN] Berlingo I 1,6 / Tourneo Con. I 1,8 / Vaneo 1,7 / Combo C 1,7
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment kombivan - silnik diesla o mocy ok. 90KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen Berlingo I 1,6 HDi - 90KM - Ford ...
    Bernd Rosemeyer - legenda sportów motorowych Bernd Rosemeyer - legenda sportów motorowych
    Przed 75 laty zginął Bernd Rosemeyer, jeden z najlepszych kierowców wyścigowych w całej historii sportów motorowych. 28 stycznia 1938 roku, niespełna 28-letni kierowca poniósł śmierć w wypadku, do którego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Jeep Wrangler, tył, Off Road,
      Renault Alpine A450b
      Skoda Rapid Spaceback Style Plus, tył
      Chevrolet Corvette Convertible, 1972 rok, tył