Biuro tłumaczeń - tłumaczenie dokumentów samochodu

Biuro tłumaczeń - tłumaczenie dokumentów samochodu

04 Maj 2010, 18:15

witam ,
chciałabym sprowadzić auto z Niemiec, czy znacie jakieś sprawdzone biuro tłumaczeń gdzie dobrze tłumacza dokumenty samochodu?
Ostatnio edytowany przez marianna777, 04 Maj 2010, 22:55, edytowano w sumie 1 raz
marianna777
Nowicjusz

Miejscowość: Katowice

Re: Biuro tłumaczeń - tłumaczenie dokumentów samochodu

05 Maj 2010, 15:09

każde biuro tak samo dobre byle tłumacz był przysięgły, tego nie może zrobić byle jaki nauczyciel języka obcego. Tłumacz przysięgły gwarantuje swoją osobą, że tłumacznie jest zgodne z oryginałem, to wszystko.
karlone
Zaawansowany

Miejscowość: Śląsk

05 Maj 2010, 15:14

Poszukaj w sieci jest dużo, co się ogłaszają nawet dokumentów nie chcą tylko skany.
Jacek
jaceknie
Początkujący

Miejscowość: Nowy Dwór Maz.

10 Mar 2011, 13:51

Polecam nasze biuro tłumaczeń Centrum Tłumaczeń. Oferujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe na języki obce i na język polski. Proponujemy również pomoc w wyborze odpowiednich dokumentów do przetłumaczenia oraz doradztwo w kwestii wyboru rodzaju tłumaczeń. Przyjmujemy zlecenia przesłane drogą elektroniczną (skany dokumentów) i odsyłamy w ten sam sposób gotowe tłumaczenia. Jeśli tłumaczenia maja być przysięgłe odsyłamy do klienta pocztą listem poleconym priorytetowym lub kurierem - czas oczekiwania na tłumaczenia zazwyczaj 1 dzień + max. 2 dni czas oczekiwania na przesyłkę. Pytania i zlecenia proszę kierować na PW, nasi pracownicy chętnie udzielą porad :)
aloevera
Nowicjusz

Miejscowość: Kielce

10 Mar 2011, 16:30

Trochę takich ogłoszeń jest na Favore.pl - najlepiej poprosić jakiegoś Native Speakera aby przetłumaczył.

Tylko podczas przeszukiwań sieci trzeba zaznaczyć co jest do tłumaczenia, bo jak dokumentacja techniczna jest to prawdziwe wyzwanie.
kolega
Początkujący

Miejscowość: Wrocław

29 Cze 2011, 15:22

moge polecic ci biuro tlumaczen FATIX, korzystalem z ich uslug gdy sprowadzalem auto z austrii. szybko bardzo sprawnei zalatwili, dobry kontakt, no i cena bardzo przystepna.
powodzenia :)
cordober
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie śpij za kierownicą podczas jazdy! Nie śpij za kierownicą podczas jazdy!
    Zmęczenie to prawdopodobnie najbardziej bagatelizowany czynnik wśród przyczyn wypadków drogowych, ponieważ jego rzeczywisty udział jest trudny do zmierzenia. Szacuje się, że zmęczenie ma wpływ na nawet 30% wypadków ...
    Biturbo, Twin Turbo, Twin Scroll Turbo – co to wszystko znaczy? Biturbo, Twin Turbo, Twin Scroll Turbo – co to wszystko znaczy?
    Wyposażenie silnika w turbosprężarkę to skuteczny sposób na uzyskanie dużej mocy przy niewielkich rozmiarach. Problemem jest jednak uzyskanie szybkiej reakcji na naciśnięcie pedału przyspieszenia – bezwładność ...

• Re: Biuro tłumaczeń - tłumaczenie dokumentów samochodu

09 Sty 2014, 19:57

Z tego co wiem takie dokumenty możesz przetłumaczyć na mTłumaczenia Mój znajomy korzystał z ich usług gdy sprowadzał auto z Niemiec i wszystko poszło szybko i bezproblemowo
    pietrucha5
    Nowicjusz

Auto: peugeot

12 Wrz 2014, 15:18

Jeśli poszukujesz tłumacza przysięgłego to proponuję biuro tłumaczeń Diuna. Fachowi tłumacze jak i również artykuły przetłumaczone na świetnym poziomie. O wysokiej pozycji w rankingach zaświadcza to, że klientami są renomowane przedsiębiorstwa, a także ministerstwa. Oferują tłumaczenia specjalistyczne oraz świadczą zmiany stylistyczne materiałów, dbając w ten sposób nie tylko o treść, ale i o formę. Gorąco zalecam to biuro, gdyż jak odjeżdżałem za granicę to przetłumaczyłem ekonomicznie świadectwa oraz dokumenty do pracy.
    nowysacz
    Obserwowany

Auto: bmw e36

21 Lip 2015, 16:29

Wiem, że dobre tłumaczenia wykonuje "Lingua Partner" zajmują się różnego rodzaju tłumaczeniami technicznymi, ekonomicznymi, finansowymi w tym umowami o sprowadzenie auta zza granicy.
    alohamaj
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 08 1989
    Przebieg/rok: 5tys. km
    Auto: BMW
    Silnik: 2.0
    Typ: Kombi
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 2000

18 Wrz 2015, 00:16

Ja mam jedną sprawdzoną firmę do tłumaczenia umów. Chodzę tam od kilku lat, już pracownicy mnie znają. Wykonują tłumaczenia w kilkudziesięciu językach od technicznych po prawne i prawnicze, w tym dokumenty samochodowe.
    Więcej info a PW.
    lipali
    Obserwowany

Przebieg/rok: 5tys. km
    Auto: Volcvagen
    Silnik: 2.0 benzyna
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Van
    Rok produkcji: 2007

30 Paź 2015, 16:24

Mogę polecić Artoftranslation.pl Tłumaczyli dla mnie jakiś czas temu dokumenty i wszystko było zrobione tak jak należy. Mają siedzibę w Gdańsku. Zawsze można spróbować zrobić takie tłumaczenie zdalnie jak nie ma innej możliwości.
    Kartman
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 02 2008
    Przebieg/rok: 38tys. km
    Auto: VW POLO
    Silnik: 1.6
    Typ: Hatchback
    Rok produkcji: 1997

02 Gru 2015, 15:46

Mogę polecić Ci biuro, z którego sam korzystam czasem. Więcej na PW.
    mareckijan11
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 02 2000
    Przebieg/rok: >50tys. km
    Auto: mazda 626
    Silnik: 1.8
    Typ: Inny
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 1997

04 Maj 2016, 13:55

Tłumaczenie dokumentów samochodowych - bardzo rutynowe zlecenie dla większości firm, więc znalezienie biura to nie problem. Ja tłumaczyłem w BTD Services, dobra współpraca, dobre tłumaczenie.
    Pafcio
    Obserwowany

Auto: Peugeot 307sw
    Typ: Kombi

27 Maj 2016, 08:11

Ja korzystałam w ostatnim czasie z usług biura tłumaczeń przez internet. Bardzo profesjonalnie wszystko przebiegło.
    kleofaska
    Obserwowany

Auto: Opel Astra

04 Lis 2016, 12:24

Ja tłumaczyłem stronę www z polskiego na angielski za pośrednictwem tej firmy [reklama] Koszt tłumaczenia strony na angielski mozecie sprawdzić na stronie.
    Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 04 Lis 2016, 15:29, edytowano w sumie 1 raz
    Powód: Reklama
    Arowana14
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
    Auto: Audi A5

• Warto przeczytać
    • Tuning Show
      audi a8 d2
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive
      Renault Kangoo Z.E. - 10000 sprzedanych egzemplarzy