BlaBlaCar

BlaBlaCar

01 Lip 2013, 23:38

Witam, jestem tutaj nowy, wiem dobrze, że to co tutaj napiszę może zostać uznane za spam, lecz chciałbym zapewnić, że informacje o stronie, którą tutaj przedstawię, to jedynie zachęcenie do korzystania dla osób które tego potrzebują :)

Sam jestem osobą 'mobilną' jak to mówią i często podróżuję, ponieważ jestem studentem miasto rodzinne -> Poznań, Poznań -> miasto rodzinne. Często jadę samochodem, bo albo coś przewożę, albo jadę z dziewczyną a to oczywiście większa wygoda.

Jak wiemy paliwo jest drogie, dlatego zacząłem korzystać z serwisu blablacar, w którym wpisuję trasę, czas wyruszenia, oraz cenę dla ewentualnych chętnych, którzy mają ochotę ruszyć ze mną. To minimalizuje koszty podróży o dobre 80%, a trafiałem na bardzo miłych i wdzięcznych ludzi.

Z drugiej strony parę razy skorzystałem z jazdy z kimś, ze względu że miałem samochód w naprawię. Zachęcam do korzystania, zamieszczam link do strony, oraz prosiłbym o komentarze na temat serwisu. Pozdrawiam :)
zabko92
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 03 1992
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Renualt Modus
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hybryda? Czy to się opłaca? Hybryda? Czy to się opłaca?
    Jeżeli pokonujemy co roku dziesiątki tysięcy kilometrów i szukamy oszczędnego samochodu, wybór często pada na zakup auta z Dieslem lub instalacją LPG. Od lat na rynku jest alternatywa, która okazuje się ...
    Wyścigowa Toyota GT86 po modyfikacjach w Polsce Wyścigowa Toyota GT86 po modyfikacjach w Polsce
    Toyota GT86, sportowe coupe z Japonii, jest świetną bazą do budowy wyczynowych aut na rajdy i wyścigi. Sportowe ramię Toyoty w Europie, Toyota Motorsport GmbH, opracowało na jej podstawie profesjonalne wersje wyścigowe i ...

• Warto przeczytać
    • Tuning Show
      audi a8 d2
      Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Alfa Romeo Stelvio