Błąd chwilowego spalania w komputerze

błąd chwilowego spalania w komputerze

21 Wrz 2015, 13:45

witam !!!
Mam problem tego typu że jestem nowym właścicielem peugeota 407 wersja wyświetlacza czarno biała klimatyzacja jednostrefowa starszy typ mam nadzieje ze posiadacze tego właśnie samochodu wiedzą o jaki konkretnie model chodzi. a usterka jest tego typu że z lewej strony panelu sterowania są przyciski 6 przycisków a konkretnie audio trip klimatyzacja guzik odpowiadający za zmianę radia fm na płyty CD nie pamiętam tego jednego i band chyba gdy kliknie się przycisk trip to wyświetla się chwilowe spalanie w zakładce samochodu malutkiego i dwie pozostałe zakładki podpisane numerkami 1 i druga 2 moja usterka polega na tym ze teoretycznie pokrętłem przy kierownicy powinno dać się przestawić z 2 zakładki która pokazuje mi (9999km 10l/100km 28km/h zawsze to samo bez zmian) na zakładkę z samochodzikiem która powinna pokazywać chwilowe spalanie i na pierwszą zakładkę ale kręcenie pokrętłem przy kierownicy odpowiedzialnej za obsługę radia nic nie daje podczas gdy jest włączony guzik trip. chcę zmienić z drugiej zakładki na inne ale nie mogę bo albo nie wiem jak albo coś się popsuło. więc czy mógłby ktoś mi powiedzieć co mogę zrobić żeby to naprawić ?
z góry dziękuje i mam nadzieję że wyraziłem się wystarczająco szczegółowo żeby ktoś mógł mi pomóc
seberial
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 02 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: peugeot 407
Silnik: 1.8 benzyna 125km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3 IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3
    Najnowsza wersja Audi A3 została ponownie nagrodzona za nowoczesną stylistykę. W oczach jury przyznającego nagrody iF, zarówno wnętrze, jak i wygląd zewnętrzny tego kompaktowego modelu z Ingolstadt, wyznacza zupełnie ...
    Jak bezpiecznie holować samochód osobowy? Jak bezpiecznie holować samochód osobowy?
    Niezależnie od tego ile jeździmy samochodem dużo czy też mało nie możemy założyć, że nie przytrafi nam się awaria, która unieruchomi nasz pojazd. Dlatego warto wiedzieć co zrobić, gdy do takiej sytuacji dojdzie? Po ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      Jaguar