Bluetooth -> Aux, zestaw głośnomówiący

Bluetooth -> Aux, zestaw głośnomówiący

29 Lip 2019, 10:25

Czesc koledzy!
Nie mam w samochodzie bluetooth, ale mam wejscie aux. Lacze sie na kablu, ale mnie juz wkurza. Potrzebuje:
1) jakis transmiter bluetooth -> aux
2) zeby tez mial jakis zestaw glosnomowiacy, bo lubie rozmawiac jak jezdze

Cos polecicie? Kupic osobno czy 2w1?
sacherus
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 06 03 1989
Auto: Nie mam

Re: Bluetooth -> Aux, zestaw głośnomówiący

29 Lip 2019, 11:33

Musisz kupić jedno urządzenie które spełni twoje wymagania. Kupowanie osobno nie ma sensu bo tylko będziesz musiał się między nimi przełączać co komplikuje sprawę. Zobacz sobie coś takiego jak tu https://allegro.pl/oferta/adapter-bluet ... 7376694767
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 18

30 Lip 2019, 09:52

Racja. 2 nie ma sensu kupowac. Przymierzam sie wlasnei do czegos takiego, zastanawia mnie jakosc rozmow miedzy takim urzadzaeniem, a urzadzeniem typowo przeznaczonym do rozmow w telefonie.
sacherus
Nowicjusz

08 Sie 2019, 14:26

sacherus napisał(a):zastanawia mnie jakosc rozmow miedzy takim urzadzaeniem, a urzadzeniem typowo przeznaczonym do rozmow w telefonie
Jakość będzie dużo lepsza jak kupisz urządzenie typowo głośnomówiące i przyczepisz je np. do słonecznika w samochodzie.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 18

08 Sie 2019, 14:35

Ale niestety bede musial sie przepinac miedzy urzadzeniami... co nie jest takie glupie. Kupilem sobie urzadzenie z BT 4.2 przeczepiane w dowolnym mijesc i jakosc muzyki jest naprawda zacna. Moze zastanowie sie nad zestawiem glosnomowiacym.
sacherus
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Paliwo można produkować nawet z wody morskiej Paliwo można produkować nawet z wody morskiej
    Naukowcy z Uniwersytetu Stanforda opracowali nowatorską metodę produkcji wodoru z wody morskiej z użyciem energii elektrycznej. Rozpowszechnione dziś elektrolizery wymagają stosowania czystej wody, gdyż woda morska powoduje ...
    Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch
    Firma Kapsch TrafficCom, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu telematyki transportu, wygrała kolejne trzy przetargi na przygotowanie oraz wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania ruchem miejskim ...

•