BMW 325 E46 do oceny.

BMW 325 E46 do oceny.

08 Kwi 2015, 05:36

Cześć,

Poszukuje opinii nt tego auta:
[link wygasł]

Co możecie o nim powiedzieć? Nie ukrywam, że interesuję mnie ten model i chętnie wybrałbym się zobaczyć samochód.
Sprzedający wystawił ponownie auto 2 dni temu zrzucając z ceny początkowej 1000 złocziszy. Więc albo mu się spieszy ze sprzedażą albo jest coś nie tak z samochodem? Jakie są Wasze opinie?

Mam w tej chwili do wydania circa 25 000 pln + start ok 2-3 tys + ewentualna instalacja gazowa.
Jeżeli nie ten to może macie do zaproponowania jakieś inne modele BMW, najlepiej w kombi, w benzynie (nie robię w roku więcej niż 15-20 tyś km) powyżej 2.0 (nigdy człowiek nie wie kiedy dodatkowe KM mu się przydadzą na drodze).

Dzięki z góry za jakikolwiek odzew. Pozdrawiam
maxfame
Obserwowany

Prawo jazdy od: 02 03 2004
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: skradziono

Re: BMW 325 E46 do oceny.

08 Kwi 2015, 07:30

Wrzucałem go niedawno, wygląda na bardzo zadbany :ok:
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Superb w wersji kombi Skoda Superb w wersji kombi
    Pierwszy egzemplarz nowej ŠKODY Superb w wersji kombi dla Klienta z Czech, został już wyprodukowany. Zbudowany w fabryce w Kvasinach samochód posiada silnik 2.0 TDI i biały lakier nadwozia. ŠKODA Superb ...
    Kalkulatory motoryzacyjne Kalkulatory motoryzacyjne
    Czy opłacalny jest montaż instalacji LPG do samochodu? Czy warto i po jakim czasie jej koszty się nam zwrówcą. W pozostałych kalkulatorach przeliczycie jednostki mocy, prędkości, ciśnienia czy też momentu obrotowego.

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005