BMW E34 525i (192km) czy 525tds??

08 Cze 2015, 20:10

Mi ostatnio za*bali dowód właśnie przez to że nie miałem sprysków do xenonów. :/ W ogóle kipisz full opcja
Skończyło się na wymianie całego zderzaka z 540 ze spryskami :) :D :D
adrianbokser
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 332
Miejscowość: Śląsk
Auto: E32
Silnik: m60b30
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994

08 Cze 2015, 20:53

Ty nie kombinuj z pseudoksenonami, bo pewnie masz jakiś chiński badziew i oślepiasz ludzi na drodze tylko ;) Nienawidzę takich :evil:
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

08 Cze 2015, 22:35

etyl97 napisał(a):a czego za czarne lampy sie czepiaja???

Te z e34, które wkleiłem wyglądają mi na przyciemnione sprayem albo folia a to debilizm wtórny bo takie lampy nie świecą.
Co innego stylizacja lamp na a'la black hella:
Zdjęcie
Czyli w lampie zewnętrznej z soczewką maluje się wnętrze lampy ( nie soczewkę) a w wewnętrznej wstawia się czarny krzyż. Z doświadczenia wiem, że świeci to nie gorzej niz zwykłe lampy a i smerfy się nie czepiają jak powie się, że to oryginalnie tak:D Tym bardziej, że wychodziły takie w oryginale.

adrianbokser napisał(a):Skończyło się na wymianie całego zderzaka z 540 ze spryskami

Mogłeś za jakieś 50-60zł kupić nowy zestaw spryskiwaczy gotowych do montażu :D
kirin88
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2137
Zdjęcia: 10
Prawo jazdy: 0- 0-2006
Auto: BMW & ROVER
Silnik: V8 :D
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Zatrzymać się i zwolnic to nie to samo!
    Często można zaobserwować sytuacje, gdy kierowcy zamiast całkowicie zatrzymać pojazd - np. przed znakiem stop czy przy zielonej strzałce do skrętu w prawo – jedynie redukują prędkość. Grozi to kolizją, policja może ...
    Audi AI remote parking pilot - garage pilot
    Funkcja automatycznego parkowania Audi AI remote parking pilot oraz funkcja automatycznego wjazdu do garażu Audi AI remote garage pilot znacznie ułatwiają parkowanie. Systemy samoczynnie wprowadzają pojazd na równoległe ...