BMW E34 vs Opel Calibra vs Opel Omega B vs ?

24 Cze 2010, 17:27

wątpie. Bo interesowalem sie tez Calibrami szukajac samochodu. W tych pieniadzach ja niestety szczescia nie mialem i trafialem na rdzewiaki i gnijaki z niezlymi przebiegami i cieknacymi silnikami. Juz bardziej ku Omedze bym sie zakrecal.
mitura
Początkujący
 
Posty: 63
Miejscowość: Łuków

24 Cze 2010, 17:42

Omega B w tych pieniądzach prędzej bedzie taka jak napisałeś o Cali.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

24 Cze 2010, 18:24

Z moich propozycji to Ford Mondeo mk1 (93-95r.) duże, ładne wygodne auto za niewielka kasę, jedynym mankamentem może być korozja.

[ Dodano: Czw Cze 24, 2010 19:26 ]
barol91 napisał(a):Omega B w tych pieniądzach
Wątpię aby coś na chodzie udało sie znaleźć
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

24 Cze 2010, 19:07

Albo dozbieraj, albo kup Tico, albo pojezdzij autem taty...
Za 3,5 tys to komplet alufelg kupisz, nie samochod.
Yakuza144
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 83
Miejscowość: Ostrołęka

24 Cze 2010, 19:19

Yakuza144 napisał(a):Za 3,5 tys to komplet alufelg kupisz
alufelgi kupisz za 1000 zł :idea:
Yakuza144 napisał(a):albo kup Tico,
Zaporożca mogłes polecić :lol:
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 2694
Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

24 Cze 2010, 21:37

Własnie z tą Omegą mi chodziło że B nie kupi,jak już to Omege A by znalazł za te pieniądze.Ja dalej jestem za Audi 80 B3.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Smog w samochodzie - czy to możliwe?
    Wielu kierowców sądzi, że osoby poruszające się samochodem są w mniejszym stopniu narażone na szkodliwe działanie zanieczyszczeń powietrza niż rowerzyści czy piesi. Tymczasem kierowcy nie mogą lekceważyć problemu smogu, ...

24 Cze 2010, 21:43

Yakuza nie ma opcji dozbieraj, bo od sierpnia musze miec 4 kola.
Przeprowadzam sie i musze miec dojazd do pracy, a z autem ojca jest teraz tak, ze rzadko kiedy moge je wziac, bo ciagle go uzywa wiec jest cholerna lipa.
A z Ticiem sobie daruj...
Wole jezdzic zardzewiala Cali niz zapiździ**ym badziejstwem ;]
Takie samochody powinni do wozkow widlowych zaliczac...
Pozdrawiam ;]
pelo177
Nowicjusz
 
Posty: 16
Miejscowość: CCH

24 Cze 2010, 23:21

Może ta omega ale pierwszej generacji byłaby dobra opcja. Mam kumpla który tura to auto od 15 lat(sentyment) 2,3 diesel na oleju z biedronki jeździ od 5 lat przebieg 600 tys i jeździ, jezdzi, jeździ bez większych problemów. Poza tym to auto chyba nawet trwalsze od gen b(jeżeli chociaż w dst stanie)
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ

24 Cze 2010, 23:47

to jest tak...-od tico prosze sie odstosunkowac bo moj ojciec ma tico,ja nim smigalem i nieznam zadnego pojazdu na 4 kolach (procz malucha ale tico troche lepsze) ktore byloby tak tanie w eksploatacji jak to daewoo tico :mrgreen: Na powaznie...- za ta cene(3,5tys.) nie pchal bym sie napewno w Omege B,Calibre, ani tym bardziej w BMW e34 !!! za ta kase to mozna trupy kupic. Omega A-tu sie przychylam, passat-rowniez ,zasugerowalbym golfa 2 ale kolega golfami nie jest zainteresowany a szkoda. Njlepszym wyborem byloby audi 80 b3,pozadne,solidne auta i do tego fajnie wygladaja i sa wygodne.Mysle ze za ta cene ten samochod bylby najlepszym wyborem(oczywiscie jakis fajny,niezajezdzony egzemplaz) pzdr. :cool:
jumpero
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 42
Miejscowość: Chelm/Londyn

25 Cze 2010, 00:37

Racja, Audi B3 to b. fajne auto za dobre pieniądze, podobnie jak Audi 100 C3 "cygaro"...
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

25 Cze 2010, 07:14

Nie chcialem Cie urazic z tym Ticiem, ale wiem co to za auto. Ma je dziadek co mieszka nade mna i moja kobieta miala do niedawna.
Moze i jest tanie w eksploatacji,ale to po prostu nie jedzie...
Mowicie o tym Audi i ch...a nie wiem, bo nie uwodzi mnie to autko za bardzo ale pewnie macie racje z tym co piszecie. Plusem jest to ze diesel, bo mam mozliwosc kupna tanio ropki, z kolei wiem ze Cali jest bardziej dynamiczna i jazda takim 150 konnym coupe na pewno sprawia radosc. A nie musi byc w stanie idealnym, bo takie cos jak zderzaki, fotele czy elementy korozji mozna tanio zrobic.


Spojrzcie na to:
[link do oferty na Allegro wygasł]

W prawdzie juz poszla, ale bardzo ladnie wyposazona, piekny motor i mysle ze troche mozna by bylo wynegocjowac.
A gdyby zrobic te mankamenty blacharskie i zdjąć te skrzydło niczym z Tupolewa to moim zdaniem byloby calkiem fajne autko :)
(Jedyne co w nim mi nie pasuje to przebieg, ale pewnie co drugie z tych aut jest krecone...)
pelo177
Nowicjusz
 
Posty: 16
Miejscowość: CCH

25 Cze 2010, 07:22

Ja dodam jeszcze takie coś:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
oczywiście linki są tylko przykładowe co możesz poszukać.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

25 Cze 2010, 09:17

Większość Cali jest już w opłakanym stanie, ma gaz ze zwężką w dolocie i po tych 150km nie ma nawet wspomnienia... z resztą za 3.5 tys to może kupisz 115km, ale o tej 150km to zapomnij.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW