BMW e36,e46 |Audi A4 b5, b6

31 Paź 2014, 08:39

Dajmy spokoj juz ten chlopak od poczatku wszystko wie lepiej I robi po swojemu. Kupil wspomnienie po bmw mimo ze mogl za ta cene kupic sedana jak mu radzilismy.... teraz inwestuje w to, a raczej wyrzuca pieniadze w ten zlom I wstawia najtansze czesci, ktore po prostu w bmw nie dzialaja. Jedyne sprawne wisco do bmw to aso albo behr...
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

31 Paź 2014, 18:36

Zapytałem się mechanika, który robił te auto, czy opłaca się go naprawiać, bo jestem skłonny go "dobić", sprzedać na części. Powiedział, że widział samochody w gorszym stanie.
Więc to nie jest tak, że Was olewam. Tnę koszty jak najbardziej mogę, chcę go zrobić, pojeździć, sprzedać.
Gość68990
 

31 Paź 2014, 19:00

Wątpię że go sprzedasz..
A to zaufany mechanik czy pierwszy lepszy? Owszem że są w gorszym stanie, takie gdzie silnik już w ogóle nie dycha, u Ciebie jest na wykończeniu. W niektórych podłogi już w ogóle nie ma, u Ciebie w połowie jej nie ma.. :mrgreen: Więc oczywiście że są gorsze od Twojego co nie zmienia faktu że i tak ten Twój jest złomem udającym tylko BMW.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

31 Paź 2014, 20:35

Sorry ale po raz kolejny sie potwierdza, ze ten Twoj mechanik to osiol. Zaden z podstawowa wiedza na temat bmw I mechaniki sprzegiel wiskotycznych nie pozwoli nq wyrzucenie pieniedzy w bloto na montaz czegos co od nowosci jest niesprawne.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

01 Lis 2014, 09:53

Jaki ciśnienie powinno być w oponach, jeżeli:
przód: (letnie) 205\55
Tył: (zimówki) 205\55 ?

Jadąc na równej powierzchni nie znosi już tak samochodu, jest poprawa. Silnik pracuje równo na benzynie i gazie. Znosi go tylko na boki jadąc przez "wykoleiny", tzn. podłużne nierówności jezdni, ale to chyba normalne przy szerszych oponach?
Z chęcią napompuję i zobaczę, co dalej.

PS -
[link do oferty na Olx wygasł]
Kolejna aukcja dziada :)

Na tabliczce było: 1.8 z przodu, 2.0 tył, ale biorąc pod uwagę szerokość laczka z przodu... a dobra tam 0.2 atmosfery to nie duża różnica :)
Gość68990
 
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Volkswagen T5 4MOTION
    Napędzane na wszystkie koła Volkswageny T5 - Transporter, Caravelle, Multivan i California cieszą się coraz większą popularnością. Dla 4MOTION z 6-biegową przekładnią manualną do wyboru są silniki TDI o mocy 103 kW/140 KM ...