BMW + Gaz + pakiet startowy = 20tys

BMW + Gaz + pakiet startowy = 20tys

05 Mar 2016, 17:51

Witam, chciałbym się poradzić co do kupna BMW.
Tylko i wyłącznie benzyna, nie zależy mi na ściganiu się i ruszaniu z piskami opon.
Do BMW na pewno chcę mieć/założyć gaz.

To co znalazłem to:

[link wygasł] - tutaj chcę zbić cenę tak żeby razem z gazem wyszło 20tys a pakiet z innych środków będzie

[link wygasł] - ten mi się bardzo podoba ale, opłacony po przeglądzie budzi podejrzenie. Przegląd mógł być robiony 2 razy(ze względu na powypadkową historię), jak to sprawdzić?

[link wygasł] - z mojego miasta, wystarczy na wszystko w 20tys - oby

[link wygasł] - znowu po opłatach, czyli 14000 - 700opłat - transport - zarobek = kupił auto za jakieś 8000zł czy 9000zł = złom?
kolekcjoner
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 07 2007
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: nie mam

Re: BMW + Gaz + pakiet startowy = 20tys

05 Mar 2016, 19:08

jeszcze takie coś znalazłem z Krakowa:

[link wygasł]

jakieś opinie?
kolekcjoner
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 07 2007
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Fabryki motoryzacyjne w Polsce – auta które powstały w kraju nad Wisłą Fabryki motoryzacyjne w Polsce – auta które powstały w kraju nad Wisłą
    Czy w Polsce produkuje się samochody? Oczywiście, że tak! Co prawda Polska nie ma w tej chwili własnej marki powstającego seryjnie samochodu, od kiedy w 2002 roku zakończyła się produkcja Poloneza, ale mimo to nasz kraj uznawany ...
    Design of the Year - nagroda dla SKODY Octavia Design of the Year - nagroda dla SKODY Octavia
    "Nagroda "Design of the Year" to wielki zaszczyt dla SKODY i ogromne wyróżnienie dla całego naszego zespołu. Nowa Octavia jest klasą sama w sobie pod każdym względem. Jej doskonałe proporcje, czyste i ostre linie nadwozia ...

•  
    • Moto Piknik Tychy 2009
      DSC 0038
      Impreza Buschtaxi Treffen, 2
      Fiat