BMW serii 1 - jaki silnik benzynowy?

BMW serii 1 - jaki silnik benzynowy?

14 Lip 2014, 10:45

witajcie, mam problem przy doborze silnika do BMW serii 1, słyszałem kilka opinii, że te małe silniki, tj. 1.6i, 1.8i są bardzo powolne i niewytrzymałe. Jednakże nie mogę przesadzać z pojemnością silnika bo mnie ubezpieczenie zje. Macie jakieś optymalne rozwiązanie? Który silnik tak do 2.0 jest najtrwalszy, najbardziej ekonomiczny i ma niezłe osiągi?
cezar
Nowicjusz

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Światła LED: diodowe reflektory Audi obniżają zużycie paliwa Światła LED: diodowe reflektory Audi obniżają zużycie paliwa
    Reflektory diodowe w zauważalny sposób obniżają zużycie paliwa. Właśnie dlatego Komisja Europejska nadała temu rozwiązaniu oficjalny certyfikat. Systemy oświetleniowe znacząco wpływają na ekonomię pojazdów. ...
    W gąszczu znaków drogowych - interpretacja przepisów W gąszczu znaków drogowych - interpretacja przepisów
    Każdy kierowca jest zobligowany, aby stosować się do znaków drogowych. To bardzo ważny element ruchu drogowego, który z wielu przyczyn może być lekceważony i niezauważany przez kierowców. Za niezastosowanie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      S2020005
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył