Brak historii auta

08 Cze 2024, 16:07

Witam. Chciałem sprawdzić po VIN sprowadzoną Lagunę z 2014 roku, jednak nie zakupiłem raportu, ponieważ wyświetliło mi że są tylko informacje o samochodzie, ale brak historii auta. Jaka może być tego przyczyna?
mirobak1
Nowicjusz
 
Posty: 18

08 Cze 2024, 16:37

Jaki raport i jakiej historii oczekujesz ?
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1335
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

08 Cze 2024, 16:45

Chodzi mi głównie o sprawdzenie przebiegów, bo na liczniku jest niby 147 tysięcy, no i czy samochód nie ma jakiejś wypadkowej przeszłości.
mirobak1
Nowicjusz
 
Posty: 18

09 Cze 2024, 10:53

Przecież wpisując vin żaden serwis nie ujawni Ci czy na aucie jest jakaś historia. Dodam tylko że te raporty obejmują przebiegi kiedy auto trafi na licytacje, ma szkodę w ubezpieczalni. W raportach nie ma przebiegów np. z serwisów danej marki czy z TUV w DE. Jest dużo wykresów prawdopodobieństw oryginalnego przebiegu żeby zmylić nabywcę.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1335
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

09 Cze 2024, 11:57

Rozumiem. Po prostu dziwiło mnie, że przy tamtym aucie nie było historii, a gdy wpisuję VIN swojego samochodu to jest historia na 15 wpisów, ale pewnie są to wpisy już po sprowadzeniu do PL.
mirobak1
Nowicjusz
 
Posty: 18

09 Cze 2024, 12:54

Jeżeli auto było serwisowane zadzwoń do serwisu Renault w Polsce i porozmawiaj o przebiegu. W Renault podadzą Ci telefonicznie jaki mają odnotowany ostatni przebieg.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1335
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW X Coupé 2001
    BMW X Coupé to źródło kreatywnej inspiracji oraz zapowiedź kierunku stylistycznego, który obierze BMW w XXI wieku. Poprzez scalenie elementów coupé oraz auta typu cross-country, koncept ...

12 Cze 2024, 09:58

Ustaliłeś coś ?
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1335
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam