Brak świateł cofania LAGUNA III

Brak świateł cofania LAGUNA III

07 Paź 2015, 18:06

Witam mam zasadniczy problem,autko przez ostatnie trzy dni stało pod domem.Wieczorem wyjeżdżam spod domu a tam brak świateł cofania,w pierwszej kolejności pomyślałem o żarówkach i bezpiecznikach,sprawdziłem żarówki(są ok) a co do bezpieczników to nie mogę znaleźć tych od świateł zewnętrznych,są tylko od wewnętrznych. Więc pytanie do was, wie ktoś może w czym leży problem,słyszałem o czujnikach światła cofania w Lagunach II,które często się psuły czy w Lagunie III również jest podobny czujnik? Proszę o pomoc.
maxmac10
Obserwowany

Prawo jazdy od: 11 06 2013
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Renault Laguna III
Silnik: 2.0 DCI 150KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

Re: Brak świateł cofania LAGUNA III

07 Paź 2015, 19:43

Czujnik świateł wstecznych jest wkręcony w skrzynię biegów przy silniku. A bezpieczniki od świateł zewnętrznych będą pod maską.
rsmaniek
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Komfort, styl i odwaga - Trzy dekady Lexusa Komfort, styl i odwaga - Trzy dekady Lexusa
    Świat motoryzacji jest barwny i interesujący. Ale nie byłby taki, gdyby nie producenci prezentujący zupełnie inne podejście do tworzenia samochodów. W tym roku mija dokładnie 30. lat, odkąd kolorów motoryzacyjnemu ...
    Mazda 3 - kompaktowy hatchback do miasta Mazda 3 - kompaktowy hatchback do miasta
    Zainteresowani zakupem Mazdy 3 z automatyczną skrzynią biegów mają do wyboru jedną jednostkę – 120-konny silnik o pojemności dwóch litrów. Według danych producenta jego spalanie wynosi 5,6 l/100 ...

•