Bezpieczniki w Polo 1.9 SDI - brak świateł cofania

Bezpieczniki w Polo 1.9 SDI - brak świateł cofania

07 Sty 2020, 20:35

Cześć mam problem z światłami cofania nie działają , żarówki dobre ma ktoś schemat bezpieczników do polo1.9 sdi?
Przem8404
Nowicjusz

Re: Bezpieczniki w Polo 1.9 SDI - brak świateł cofania

07 Sty 2020, 20:46

Masz multimetr? Jak tak to możesz szybko sprawdzić bezpieczniki bez ich wyciągania. Problemem może być stycznik/czujnik przy dźwigni biegów który włącza światła wstecznego biegu. Można wyjąć żarówkę i sprawdzić czy na zaciskach mocujących żarówkę jest napięcie po wrzuceniu wstecznego. Jeżeli tak i żarówka sprawna, a mimo tego nie świeci to pewnie wina będzie w czujniku.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 68
Auto: Nie mam

07 Sty 2020, 20:51

Dzięki bardzo sprawdzę jutro
Przem8404
Nowicjusz

21 Sty 2020, 14:11

Przem8404 napisał(a):sprawdzę jutro
Uporałeś się z problemem?
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 68
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kolejny krok w stronę jazdy autonomicznej Kolejny krok w stronę jazdy autonomicznej
    Nie jest tajemnicą, że Toyota intensywnie pracuje nad technologią jazdy autonomicznej. Japoński koncern jest bardzo blisko wprowadzenia nowego układu zautomatyzowanej jazdy do aut produkcyjnych. Mowa o systemie Teammate, ...
    XVI Moto-Piknik Olsztyn Dajtki 2010 / relacja XVI Moto-Piknik Olsztyn Dajtki 2010 / relacja
    7 sierpnia na lotnisku Dajtki w Olsztynie odbył się XVI Moto-Piknik. Piknik trwał tylko jeden dzień i nie zabrakło na nim atrakcji. Oprócz największych imprez jak Eliminacje Mistrzostw Polski Car Audio i wyścigi na ...

•