Bravo 1.8 GT -instalacja gazowa nowa,nie działa

Bravo 1.8 GT -instalacja gazowa nowa,nie działa

22 Mar 2011, 09:18

Mam nowo założoną instalację IV generacji. Wywala centralkę. a po wymianie cewek problem nie zniknął.Samoczynnie się nie włącza. Jak włączę ręcznie, mruga kontrolka gazu.po chwili jest szarpnięcie autem i włącza się benzyna.Jak stoję na światłach, silnik gaśnie i mogę go uruchomić z benzyny .
karlik13
Nowicjusz

Miejscowość: Bytom

Re: Bravo 1.8 GT -instalacja gazowa nowa,nie działa

22 Mar 2011, 11:33

Jak nowo założona to pewno na gwarancji i proponuję nękać zakład w którym zakładałeś żeby naprawili to co spartolili. A jak sam zaczniesz grzebać to mogą się wypiąć, że ktoś inny ingerował w instalację i gwarancja przepada.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Bravo 1.8 GT -instalacja gazowa nowa,nie działa

22 Mar 2011, 23:23

Wymienili mi cewki-1200pln,teraz się okazało,że centralka źle działa...
Nie ma sposobu na naciągaczy...

[ Dodano: 26 Marzec 2011, 12:07 ]
Jutro jadę na wymianę centralki !!!

[ Dodano: 6 Kwiecień 2011, 12:23 ]
W końcu jeżdżę na gazie .Rzeczoznawca PZMot doradził mi ,żebym złożył pismo z terminem wykonania usługi, a w przypadku niewywiązania się z umowy, o zwrot pieniędzy i przywrócenie samochodu do stanu wyjściowego.Udało się i mam 4 cewki zapłonowe na zbyciu.
karlik13
Nowicjusz

Miejscowość: Bytom
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zadbaj o szyby i czyste światła Zadbaj o szyby i czyste światła
    Jazda samochodem z brudnymi szybami potrafi być bardzo niebezpieczna i znacznie ograniczać pole widzenia. Zwłaszcza zimą podczas opadów deszczu lub śniegu, gdy na drogach leży sól i błoto, które stale ...
    Gelber Engel - nagroda dla Audi A3 za doskonałą jakość Gelber Engel - nagroda dla Audi A3 za doskonałą jakość
    Niemiecki automobilklub ADAC, spośród 52 samochodów, wybrał Audi A3 zwycięzcą kategorii "jakość" tegorocznej edycji nagrody "Gelber Engel". Wyniki konkursu opierają się na sporządzanej przez ADAC statystyce ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50