CAB-MAX Bogdan Cabała

13 Gru 2006, 18:33

dostałem umowę faxem ale kasy nie posłałem
daria
 

13 Gru 2006, 18:41

był jeszcze bangrejowiecki ale też zamilkł
daria
 

13 Gru 2006, 21:37

Cześć. Facet u którego Cabała wynajmował lokal mówił że to jakiś rudzielec.Nawet za lokal nie zapłacił tylko się zmył
Gość
 

13 Gru 2006, 22:50

Tylu nas zrobił, i tak poprostu zniknął je**** rudzielec...Ciekawe czy zabawki wyniósł z biura też niezauważony...Był tam komputer, drukarka,fax,meble,że też go nikt nie przyfilował gdy to wynosił...No chyba że się tam już nie pojawił...sk******l
Gość
 

14 Gru 2006, 00:23

Wszystkich oszukanych przez Bogdana Cabałę uprzejmie proszę o kontakt na maila: [email widoczny po zalogowaniu]
Takich osób jak Wy jest więcej. Z jedną z nich planujemy złożyć zawiadomienie na policję, monitorować sprawę aż do zakończenia postępowania przygotowawczego i złożenia jej do prokuratury. Zamierzamy również podjąć własne śledztwo. Informacje które posiadacie mogą być bardzo cenne. Każdy z Was pamięta jakieś szczegóły: ktoś ma zdjęcie dziewczyny przyjmującej pieniądze, ktoś widział samego Cabałę i odbierał pieniądze, ktoś wie gdzie mieszkała dziewczyna, itp. itd. Nie przechodźcie obok tej sprawy obojętnie, to od Was zależy też czy gość odpowie za przekręt czy będzie z nas wszystkich się śmiał.
Pozdrawiam z nadzieją pomyślenego współdziałania
Tomasz z W-wy
Gość
 

14 Gru 2006, 09:39

Myślę, że to mógł być kolejny podobny przekręt Cabałów. Cz odwiedziliście może strone policji katowice(śląskiej)? Może któryś z tamtejszych POSZUKIWANYCH się komuś rzuci na oko?
szukający
 
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kierowco, uważaj na silny wiatr
    Silne podmuchy wiatru mogą być bardzo groźne dla uczestników ruchu drogowego. Kierujący jest wtedy narażony na utratę panowania nad autem, zjechanie z toru jazdy, a w skrajnych przypadkach jego pojazd może zostać dosłownie ...

14 Gru 2006, 09:52

Ludzie mnie już nawet o tę kase stracona nie chodzi bo pewnie jej juz i tak nie odzyskam, ale chodzi o fakt żeby takich ludzi jak Cabała wsadzać do więzienia ,Jak juz pisał którys z forumowiczów, ja tez jestem uczciwym człowiekiem i na to auto charowałem jak wół i najbardziej boli mnie fakt, że ktoś taki robi interes na zwykłych ludziach którzy maja jeszcze zaufanie do drugich!!! :!: Na razie skutecznie odechciało mi sie zakupu auta pewnie na dłużej.
młody
 

14 Gru 2006, 11:23

Toyota RAV4- 4,5 tys. zaliczki. Świnoujście. Policja w Bełchatowie powiedziała mi to samo. Zgłosić w swoim miejscu zamieszkania,a oni prześlą. Jak widać wcale nie jest nas tak mało.
ziomal
 

14 Gru 2006, 12:36

Toyota RAV-4 D4D 116km 2000 cm3 srebrny metalik, rocznik 2004?
szukający
 

14 Gru 2006, 12:48

Toyota RAV4 D4D, czarny rok 2002...Pesel gościa to 57052101173, czy po głosie nie zauważyliście że facet ma już 49 lat???Dla mnie wydawał się na cwaniaka koło 30-35 lat...
Toya
 

14 Gru 2006, 15:06

Witam wszystkich !
Byłem dziś na pilicji zgłościć oszustwo Cabały . Zachęcam wszystkich do zgłoszeń , czy więcej informacji przekazanych do organów ścigania tym myślę szybciej go namierzą . Pytanie czy ktoś na namiary na panienkę np nr dowodu Pesel adres itp proszę o kontakt ona też będzie odpowiadała za oszustwo i też policja będzie ją szukać .
pozdrawiam
viko
 

14 Gru 2006, 15:53

Szok

a juz chcialem jechac i wplacac zaliczke, ale tak qr*** czulem ze to niemoze byc prawda ze jakis h*** chce mnie naciac

ale podejrzana sprawa bo jak drugi raz dzwonilem w sprawie innego samochodu to juz mi powiedzial ze nieaktualna ze klient wlasnie podpisuje umowe

wiec troszke to dziwne, jakby sie przypekal i niechcial naciagac kolejnych???

a odnosnie samego Cabaly to moze wcale niebyc zaden menel , poprostu ten oszust sie pod niego podszywa, do mnie osobiscie przychodza listy upominajace sie o zaplate roznych rat itp od wielu roznych instytucji na jakiegos kolesia, podal moj adres, telefon, szczescie ze nienazwisko bo inaczej bylby powazny problem
FunkyKoval
 

14 Gru 2006, 20:15

Czasami mam problemy, ale zawsze je rozwiązuję.
motomaniaczek
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 89
Miejscowość: Końskie

14 Gru 2006, 21:11

No pięknie, pięknie mam nadzieję że za kilka miesięcy ukaże się i wzmianka o bohaterze naszego forum..... :twisted: Na święta i tak mu się będzie czkać żarcie za naszą kasę...
Toya
 

15 Gru 2006, 09:12

Witam wszystkich zaintereowanych delikfentem Cabałą, udało mi sie ustalić ,że koleś posiada na siebie hotel w miejscowości Olkusz dzwoniłem tam oczywiście szef jest nieuchwytny :evil: wiecej info jutro adres itp [email widoczny po zalogowaniu] pozdrawiam
darrio