CC 700 dziwnie działa, albo nie działa!!

01 Sty 2008, 10:40

Zapali, raz chodzi równo, raz na jeden cylinder, skacze na obrotach, znów ok, potem znów coś i tak wkółko. Czego to są objawy, skoro wymieniłem pierścienie, uszczelke pod głowicą , głowica zregenerowana była, nowy czujnik położenia wału, cewka, przewody i świece. Poprostu remontowałem go i po kilkuset km taka awaria. Co robić??
t-o-m-e-k85
Nowicjusz
 
Posty: 3
  • 01 Sty 2008, 16:18

    Sprawdź przewod od modułu zapłonowego do wtyczki od czujnika położenia wału często się przełamywał zaraz za wtyczką tak samo przewod do cewki zapłonowej.Pod akumulatorem masz przykręcone masy odkręc je i wyczyść.Jak masz gaźnik Aisan to wszystkie wężyki do przeglądnięcia.
    andrzej_124
    Stały forumowicz
     
    Posty: 1704

    02 Sty 2008, 19:28

    masy dawno sprwadzone, gaźnik juest fos po regeneracji i regulacjach!! Mam wrażenie że chodzi na jeden cylinder a tylko czasem na 2, czasem jak już gaśnie to z gaźnika wystrzeli spalinami!! Nie wiem co to może być. po remoncie, wymianie wielu podzespołów, działał i nagle się zepsół. W czym rzecz bo ja już nie wiem. Proszę o pomoc!!
    t-o-m-e-k85
    Nowicjusz
     
    Posty: 3

    03 Sty 2008, 12:52

    Sprawdz czy na oby cylindrach jest iskra.Jak jest to trzeba by sprawdzić ustawienie zapłonu.Gaźnika,mimo,że jest po regulacjach tez nie nalezy wykluczać.Tak więc to też trzeba sprawdzić.
    Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
    MotoAlbercik
    Moderator
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 20285
    Zdjęcia: 1212
    Miejscowość: Tychy
    Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
    Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Terenowy
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2000