Ceny części(sporo drożej?)

ceny części(sporo drożej?)

01 Lip 2013, 19:16

Witam, mam okazję zamienić moje obecne auto Audi 80 B3 1.8S na Hondę Accord V 2.0 dość ładnie przerobioną i z w miarę mocnym silnikiem i mam pytanie jak jest z częściami?
słyszałem że do "japończyków" części są sporo droższe jak do mojej audi, więc chciałem zapytać o poradę osób bardziej obeznanych w tym temacie ode mnie, jak to jest w praktyce, sporo więcej trzeba dokładać, jak jest z wytrzymałością, Honda awaryjnością dotrzymuje kroku Audi 80 czy więcej się psuje?
forum
Nowicjusz

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Nowe Audi S3 - najlepsze osiągi w swojej klasie Nowe Audi S3 - najlepsze osiągi w swojej klasie
    Trzecia już generacja mocnego kompaktu jakim jest Nowe Audi S3 podniosła wysoko poprzeczkę możliwości przemysłu motoryzacyjnego. Całkowicie nowy silnik 2.0 TFSI Jednostka napędowa 2.0 TFSI otwiera nowy rozdział w historii ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      S2020005
      Subaru Impreza STI