Chcę kupić auto! Pomocy!!

Chcę kupić auto! Pomocy!!

14 Paź 2007, 19:40

Witam. Chcę kupić samochod i zastanawiam się nad tym [link wygasł]. to będzie mój pierwszy samochód i chce żeby nie był jakiś wielki i drogi. Co myślicie o tej fiescie? Niwe za mały ma przebieg jak na 1994 rok? Proszę o opinie a moze macie jakies inne propozycje? Dzieki.
Lazlo
Nowicjusz

Re: Chcę kupić auto! Pomocy!!

14 Paź 2007, 20:55

8) Lazlo: wśród użytkowników fiest silnik 1.4 nie cieszy się najlepszą opinią; przebieg jest taki, jaki widać - jest 5 okienek tworzących go, a które 100 tysięcy trzeba dodać, aby był realny...? Jeśli lubisz boje z takim dachem...pomyśl, jaki panuje u nas klimat i ile razy otworzysz dach...Na Allegro masz fiestek do wyboru - do koloru i według miejsca zamieszkania. Podstawowe sprawdzenie: po wyjęciu korka wlewu oleju na pracującym silniku nic nie ma prawa się dziać - żadnych "pufań", dymienia i tym podobnych zjawisk. Fajną wersją i jak na te lata wyposażoną jest wersja Magic - ma specjalną naklejkę po lewej stronie z tyłu. Zobacz na: mobile.de
No i każdy kołpak inny...dobre nabłyszczenie :wink:
fordon

20 Paź 2007, 19:43

fordon ma racje. silnik 1.3 ma lepsza opinie
lukaszkomza
Początkujący

Miejscowość: Więcbork

21 Paź 2007, 10:29

jak slysze ten dzwiek fiesty to mi sie niedobrze robi, ja na twoim miejscu kupilbym golfa II, ale i tak zrobisz co bedziesz chcial to twoja kasa :D
mercedes_190_2.0_E
Nowicjusz

Miejscowość: Więcbork

21 Paź 2007, 12:41

:D :D :D To tak, jakby Twój z nicka (też coś...?) gadał lepiej może? Takie samo barachło! :evil:
fordon

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[VAN-D] Voyager IV 2,8 / Carnival I 2,9 / Espace IV 2,0 / Sharan I 1,9 [VAN-D] Voyager IV 2,8 / Carnival I 2,9 / Espace IV 2,0 / Sharan I 1,9
    Podstawowe kryteria zestawienia: - van segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 140KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Chrysler Voyager IV 2,8 CRD - 150KM ...
    Koncepcyjny Nissan Resonance Koncepcyjny Nissan Resonance
    Śmiała wizja Nissana dotycząca przyszłości crossoverów staje się rzeczywistością za sprawą europejskiego debiutu innowacyjnego samochodu koncepcyjnego Resonance. Model Resonance, który został stworzony przez ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      GTP Light