Chevrolet forum

Chevrolet forumChevrolet Forum - dyskusje i opinie na forum o samochodach marki Chevrolet. Modele samochodów Chevrolet: Alero, Astro, Avalanche, Aveo, Beretta, Bel Air, Blazer, Caprice, Captiva, Cavalier, Celebrity, Corsica, Camaro, Chevelle, Corvette, Cruze, Epica, Evanda, Equinox, Express, HHR, Impala, Kalos, Lacetti, Lumina, Malibu, Monte Carlo, Matiz, Nubira, Rezzo, Nomad, Orlando, Silverado, Spark, Spectrum, SSR, Suburban, Tahoe, TrailBlazer, Trax, Venture, Volt.
Modele z napędem 4x4: Astro Sport, Captiva, Silverado, Trax
Modele sportowe Chevroleta: Camaro, Corvette Stingray Coupe, Corvette Coupe

 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Jaki model Chevroleta kupić?
  52
  329
  Invi 31 Lip 2017, 17:01
  Zastanawiasz się jaki model Chevroleta kupić? Jaki silnik będzie najlepszy do wybranego modelu Chevroleta? Jaką wersję nadwozia wybrać? Dział w którym się znajdujesz "Jaki model Chevroleta kupić?" jest w całości przeznaczony tej marce. Więc jeżeli jesteś pewny że ma być to właśnie Chevrolet to zapraszamy do dyskusji. Jeżeli jednak szukasz samochodu i nie wiesz jeszcze do końca jakiej marki będzie to auto, zadaj pytanie na forum "Jakie auto kupić?".
 • Galeria zdjęć samochodów marki Chevrolet z premier, prezentacji, testów i targów motoryzacyjnych. Posiadasz ciekawe zdjęcia tej marki to zapraszamy do dodania właśnie w tym dziale.
 • Tematy przyklejone
  Postów
  Odsłon
  Ostatni post
 • Chevrolet forum : Tematy
  Postów
  Odsłon
  Ostatni post
 • VW Garbus 1300L
  Nocne wyścigi tylko dla wytrwałych
  Master Truck
  Ferrari 458 italia