[Chevrolet Cruze] Regeneracja pomp wtryskowych Tuchola

11 Wrz 2015, 12:18

Witam,
W moim Cruzie padły najprawdopodobniej wtryskiwacze lub pompa. Silnik to 2.0 CRD 163 konny. Silnik ma problemy z odpalaniem na ciepło. Na zimno pali czasami. W serwisie wskazano uszkodzony układ wtryskowy.. Czy znacie jakiś serwis do którego mógłbym wysłać do naprawy wtryski? Podobno w Tucholi coś robią..
Radox
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: Chevrolet Cruze

20 Wrz 2015, 20:12

Najlepiej Bosch Diesel Service w Tucholi do pompy i wtryskiwaczy.
mleczko
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: Opel Zafira C
Silnik: 2.0 CDTi 165 KM

07 Paź 2015, 12:47

Ja swoja pompe wysylalem do firmy Diesel System, ktora mi polecil mechanik moj od lat zaufany i bylem bardzo zadowolony. Niskie ceny, szybka realizacja i naprawde fajnie zrobione.
karkosz
Nowicjusz
 
Posty: 17
Prawo jazdy: 17 02 2008
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: Mazda
Silnik: Diesel
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

12 Paź 2015, 13:33

Tuchola nie słyszałem, ale do Stalowej Woli do Bosch Diesel Service pompowtryskiwacze i Common Rail wtryski to prawie całe forum vw wysyła. Dobry sprzęt boscha i doświadczenie jednak idzie w parze. Ja polecam znam kilka osób, które coś tam u Pawlika naprawiały z układu wtryskowego i same pozytywne opinie. Może nie najtaniej, ale na pewno serwis na wysokim poziomie.Poz
Korax
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: Hyundai Getz
Silnik: 1.5 CRDi
Paliwo: Diesel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW Concept Coupé Mille Miglia 2006
    Design modelu BMW Concept Coupé Mille Miglia z 2006 roku to współczesna interpretacja stylu prezentowanego przez legendarne BMW 328 Mille Miglia Touring Coupé z 1940 roku, łącząca tradycję z nowoczesnością. ...