Citroen C3 Picasso - lewy tylny błotnik

11 Sie 2022, 17:39

Drodzy forumowicze
W związku z trudnościami nabycia tylnego lewego błotnika (nowy lub zamiennik) do mojego ulubionego auta Citroen C3 Picasso rok produkcji 2010 zwracam się z uprzejmą Prośbą do Was forumowiczów z zapytaniem czy może ma ktoś taki błotnik na zbyciu lub może mi i inny sposób pomóc w jego zakupu.
Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
W powyższej sprawie proszę pisać na mojego maila: [email widoczny po zalogowaniu]
miodek123456
Obserwowany
 
Posty: 2

11 Sie 2022, 18:05

Tylnych blotnikow w zamienniku się nie produkuje, pozostaje Ci tylko ASO lub używka
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16207
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

11 Sie 2022, 18:20

Używka nie wchodzi na obecnym etapie w grę ponieważ naprawa pojazdu odbywa się z OC sprawcy a ubezpieczyciel czyli PZU odmawia wypłaty odszkodowania przy naprawie przy użyciu części używanych
miodek123456
Obserwowany
 
Posty: 2

11 Sie 2022, 19:53

miodek123456 napisał(a):Używka nie wchodzi na obecnym etapie w grę ponieważ naprawa pojazdu odbywa się z OC sprawcy a ubezpieczyciel czyli PZU odmawia wypłaty odszkodowania przy naprawie przy użyciu części używanych
Czegoś nie rozumiem . Jaka jest forma wypłaty odszkodowania ? Szacunek czy naprawa na faktury ? Kto naprawia ? Warsztat czy naprawa samodzielna ? Choćby ktoś miał nówkę a nie da faktury to dla rozliczeń jest to traktowane jako używka .
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz
 
Posty: 4728
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia II , Fabia II
Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

11 Sie 2022, 20:42

A czy twój blotnik jest na tyle skasowany że nie nadaje się do naprawy? Daj foto
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16207
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Hilux w służbie GOPR
    Toyota Hilux pojawia się wszędzie tam, gdzie wymaga się wytrzymałości, niezawodności i uniwersalności w najtrudniejszych warunkach. Dlatego kilka lat temu do grona użytkowników Hiluxa dołączyło Górskie Ochotnicze ...