Civic czy avensis kombi

Civic czy avensis kombi

08 Mar 2008, 18:32

Mam pytanie które jest lepsze i ewentualnie jaki silnik na auto mam góra 20 tys , bardzo prosze o jak najszybszą odpowiedź :P
Ledon
Początkujący

Re: Civic czy avensis kombi

08 Mar 2008, 23:37

nikt nie wie :( no prosze was odpowiedzcie
Ledon
Początkujący

08 Mar 2008, 23:56

zalezy jakie Ci auto potrzebne? Civic i Avensis kombi to dwa rozne auta
Jazwin
Nowicjusz

Miejscowość: Podlaskie

09 Mar 2008, 00:15

Jazwin napisał(a):zalezy jakie Ci auto potrzebne? Civic i Avensis kombi to dwa rozne auta

Interesuje mnie średnie ładne kombi z nie duzym silnkiem i żeby było jaka najmniej awaryjne mało paliło i żebyczęsci były tanie , i kieruje się tymi wskazaniami mam max 18tys zł na nowe auto . dlaczego inne auta ponoc oba bez awaryjne , mało palą są w miare ładne silniki dużo nie palą a są dynamiczne , wiem że w hondize najlepszy 1.5vti ale jaki w avensis :?:
Ledon
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koncepcyjne opony bez powietrza od Toyoty Koncepcyjne opony bez powietrza od Toyoty
    Toyota Motor Corporation pracuje nad pełnymi oponami, które mają obniżyć masę samochodów i poprawić osiągi. Opony pozbawione powietrza są opracowywane z myślą o autach elektrycznych i wodorowych. Toyota zaprezentowała ...
    Bezpieczny rowerzysta - 5 zasad które warto znać Bezpieczny rowerzysta - 5 zasad które warto znać
    Z roku na rok na naszych ulicach przybywa rowerzystów. Tylko w 2013 roku w Polsce sprzedano 1,28 mln rowerów, a tendencja jest rosnąca. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) szacowała ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      MINI Clubman Bond Street, tył