Civic VI vs Audi A4 vs Passat B5 vs Mitsubishi Carisma II

21 Lip 2015, 21:13

Dokładnie,póżniejsze egzemplarze nieco zmodernizowano i były już bardziej udane.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

22 Lip 2015, 07:59

Za tą 3jka mazdą też sie rozglądałem, bardziej jednak podoba mi się 6stka... jakoś takie wrażenie mam że Volvo S60/S40 Mazda 6 i Honda Legend z tego samego rocznika jakoś ze sobą konkurują :D Kolega polecił mi bym obejrzał sie jeszcze za Hondą Accord jeśli szukam auta do +/- 4-5 tyś. Tylko że sporo czytalem o Civicach a jakoś nie przyszło mi na myśl rozejrzeć sie za tym drugim. Ale wpadło mi coś takiego w oko:

[link do oferty na Olx wygasł]
a z Civiców
[link do oferty na Olx wygasł] (nie wiem czy ten 1.4 nie ma przypadkiem 66 kucy :x bo jak tak to odpada calkowicie.)
[link do oferty na Olx wygasł]
Tego chyba przejdę się obejrzeć.
postalpl44
Nowicjusz
 
Posty: 21
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Golf MK3 Bon Jovi
Silnik: 1.6 75km benz
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

22 Lip 2015, 08:57

Podobno łatwo można przerobić Civica z tej słabszej wersji na 90-konną. ;)
Ossy
Forumowicz VIP
 
Posty: 7023
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 07 01 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002

22 Lip 2015, 19:28

Accord VI za 3900zł? :roll: przyzwoite egzemplarze to wydatek minimum 9000zł z początku produkcji :!:
Biały Civic był już kiedyś wrzucany na forum,jest wieloodcieniowy że aż miło a zwłaszcza prawy bok który w połowie ma inny odcień..
Niebieski dość dobrze się prezentuje tylko dostał chyba z przodu bo lampy jakoś krzywo wpasowane,z jednej strony jest wyżej a z drugiej niżej.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012